Astrolog Vlad Ross nazwał najbardziej niezależne znaki zodiaku, a także ich przeciwieństwa.

Niezależne

Wodnik

Na próżno marnować siły, by spróbować uczynić z Wodnika niewolnika. Nigdy nie zmienisz go w wyłącznie performera, który nie jest kreatywny i nie proponuje własnych rozwiązań. Nie będziesz w stanie zmusić osoby urodzonej pod tym znakiem zodiaku do pracy zgodnie z grafikiem.

Ponadto Wodniki cenią zarówno swoją wolność, jak i szanują wolność innych.

Skorpion

Skorpion często się buntuje i ciągle się z czymś nie zgadza. Próba uczynienia niewolnika ze Skorpiona wywoła natychmiastową gwałtowną reakcję - Skorpion natychmiast rozpocznie zamieszki lub rozpocznie rewolucję. To najbardziej rewolucyjny znak zodiaku.

Strzelec

Ze względu na nadmierne umiłowanie wolności Strzelcom może być bardzo trudno przywiązać się do jednej kobiety lub mężczyzny w życiu, ponieważ potrafią zdradzać.

Są skłonni do intryg, więc lepiej nie pozwalaj im samotnie jechać nad morze.

Dla Strzelca najważniejsze jest również, aby czuć własną wolność.

Niesamodzielne

Rak

Przedstawiciele tego znaku zodiaku zawsze cofają się i chcą, aby wszyscy pomagali i opiekowali się nimi. Rodzice często muszą wspierać Raka zarówno finansowo, jak i psychicznie, nie tylko w dzieciństwie, ale także w wieku dorosłym. Dla nich po prostu trzeba otrzymywać, jeśli nie jakąś pomoc, to ciągle słyszeć słowa pocieszenia i zachęty.

Ryby

W Rybach niesamodzielność przejawia się w nieco inny sposób. Przedstawiciele tego znaku zodiaku mogą wiele osiągnąć, ale bardzo ważne jest, aby znaleźli bratnią duszę. Ważne jest, aby czuli miłość, a także potrzebowali inspiracji. Ryby łatwo się odstrasza. Poza tym one też nie lubią konkurencji.

Panna

To znakomici pracownicy. Panny mogą efektywnie pracować tylko dla kogoś i pod czyimś przywództwem, a nie otwierać swój interes. Jest im dość trudno zostać liderem. Aby czuć się organicznie na pozycji lidera, Panny muszą mieć w horoskopie inne specjalne wskaźniki. A jeśli nie ma takich wskaźników, osoba będzie pracować dla kogoś przez całe życie.

Główne zdjęcie: google.com