Grupę ognia obejmują przedstawicieli trzech znaków zodiaku - Strzelca, Lwa i Barana. Kobiety urodzone pod tymi znakami mają ognisty typ charakteru. Charakteryzuje ich pasja, dynamizm, impulsywność, romantyczność, pewność siebie, konfliktowość i entuzjazm. Podobnie jak mężczyźni z grupy ognia, zawsze dążą do doskonałości, niezależności, a ich myśli są całkowicie skierowane w przyszłość.

Charakter przedstawicieli tych znaków jest męski, sprzeczny. Są znacznie bardziej skłonne do prostolinijności i uczciwości niż te kobiety, które urodziły się pod znakiem żywiołów ziemskich i wodnych. Z punktu widzenia zgodności emocjonalnej kobiety z grupy Ognia są idealne tylko dla mężczyzn z grupy Ognia i, w mniejszym stopniu, Wody.

Kobieta znaku Ognia jest zwykle bardzo odważną i niezależną kobietą o bardzo żarliwej i namiętnej osobowości. Jest dość romantyczna, ma skłonność do idealizowania, bardzo pewna siebie i z wielkim entuzjazmem postrzega życie w każdym z jego przejawów.

Taka kobieta zdecydowanie potrzebuje mężczyzny, którego natura podzieli jej zamiłowanie do romantyzmu. Jest po prostu zobowiązany do adorowania ukochanej i noszenia jej na rękach. Jednak z tym wszystkim musi po prostu zademonstrować swoją niezależność od niej, co jest podobne do zadziwiającej „sztuczki logicznej”.

Jeśli Wenus w horoskopie kobiety z grupy Ognia znajduje się również w jednym ze znaków ognia, jej potrzeba gwałtownych przejawów miłości i demonstracyjnie szerokich gestów wzrośnie wielokrotnie. W końcu ogień ma tendencję do wybuchania ze wszystkiego, co ekscytujące i niezwykłe, więc powieść o ognistej kobiecie powinna być prawdziwą przygodą z burzliwym wirem wydarzeń i uczuć.

Jednak istnieje również negatywna strona tego rodzaju ognistych namiętności. Faktem jest, że kobiety z grupy Ognia z reguły rzucają się w romans z głowami, prawie natychmiast. Jednocześnie emocjonalne przywiązanie z niego powstaje znacznie szybciej niż zrozumienie, kim naprawdę jest mężczyzna, którego uwielbia. Jeśli w horoskopie ognistej kobiety znajduje się więcej niż 2 dodatkowe planety znajdujące się pod znakami Ognia, bardzo łatwo i szybko ulegają one szybkiej potrzebie działań, które wykonują, niezależnie od ceny, a nawet w tych przypadkach, gdy działania są celowo skazane na niepowodzenie.

Dlatego dla kobiet urodzonych pod znakami ognia bardzo przydatne jest nauczenie się, jak się zatrzymać, aby dokładnie rozważyć i zważyć wszystkie możliwe konsekwencje, spojrzeć w możliwą przyszłość, aby zapobiec nieodwracalnemu. Samokontrola i umiejętność odłożenia przyjemności na później mogą przynieść prawdziwą przyjemność kobietom z grupy Ognia. Dla nich w samym procesie czekania kryje się coś intrygującego i ekscytującego, ponieważ ogień, jak wiadomo, z podniecenia wybucha tylko mocniej, a oczekiwanie na przyjemność może okazać się znacznie ciekawsze niż sama przyjemność.

Niewątpliwie pozytywną cechą kobiet z grupy Ognia jest ich emocjonalna niezwyciężoność. Jeśli ich romans kończy się niepowodzeniem, co zdarza się dość często, biorąc pod uwagę „ognisty wir” namiętności i ich zapału, szybciej dochodzą do siebie po niepowodzeniu niż inne znaki zodiaku i wracają do rozsądku.

Kobiety urodzone pod znakami ognia nie powinny być oceniane za tak impulsywne podejście do powieści romantycznych. Muszą tylko nauczyć się okazywać pewną samokontrolę i zdolność do zachowania własnej pasji.

Z punktu widzenia zgodności pod względem emocjonalnym kobiety z grupy Ognia idealnie pasują do mężczyzn urodzonych pod tym samym znakiem. To w nich będą mogli docenić ich równą spontaniczność i impulsywność, romantyczną duszę oraz pasję do życia i miłości. Jeśli jednak wpływ żywiołu ognia jest zbyt silny, ten człowiek może okazać się superegoistą.

Kobiety z grupy Ognia i mężczyźni żywiołu wody (Ryby, Skorpion, Rak) są emocjonalnie dobrze połączeni, pod warunkiem, że w ich horoskopie jest jedna lub dwie główne planety elementu Ognia. Panie powinny jednak pamiętać, że ci mężczyźni są nadwrażliwi i należy się z nimi bardzo, bardzo ostrożnie i delikatnie komunikować. Mężczyzn z grupy Wody często pociąga temperament ognistych kobiet, ale bez wpływu ognistych planet w horoskopie bardzo trudno będzie im się z nimi dogadać.

Mężczyźni z grupy Ziemi (Koziorożec, Panna, Byk) i Powietrza (Wodnik, Waga, Bliźnięta) są całkowicie nieodpowiedni dla ognistych kobiet. Ich jasno wyrażona intelektualna natura z pewnością zderzy się z emocjonalną naturą ognistych kobiet. Taki mężczyzna po prostu nie zrozumie i nie doceni głębokiej emocjonalności kobiety z grupy Ognia, uważając ją za nieokiełznaną i nieskrępowaną naturę, a ponadto jest mało prawdopodobne, aby mu się to podobało, jeśli ona ciągle będzie powtarzała o swoich uczuciach. Dla niej taki człowiek będzie wydawał się zbyt racjonalny, zbyt logiczny i całkowicie obcy emocjonalnie.

Bardzo ważne jest, aby partner kobiety z grupy Ognia miał pewność siebie, w przeciwnym razie nie będzie w stanie poradzić sobie z jej pewną siebie naturą. Ponadto musi być bardzo silny i odporny na duchu, aby pozwolić jej cieszyć się pełną wolnością i niezależnością, tak pożądaną przez nią.

Mężczyzna po prostu musi być zarówno bardzo wrażliwy, jak i lojalny emocjonalnie, a jednocześnie mieć piekielną cierpliwość, aby móc oprzeć się jej nietolerancji. Kolejną pożądaną cechą jest hojność, musi on nieustannie od czasu do czasu obdarzać swoją pasją różnego rodzaju prezentami, które tak bardzo uwielbiają kobiety z grupy Ognia. I oczywiście musi umieć podejmować ryzyko, być impulsywnym i spontanicznym, w przeciwnym razie kobieta z grupy Ognia po prostu się nim znudzi.

Główne zdjęcie: google.com