Niezwykłe doświadczenie skrzyżowania 2 ras psów: pudla Toy i niemieckiego szpica karłowatego w hodowli Steffena Finstada i Sophie Lund w Oslo doprowadziło do narodzin niezwykłego szczeniaka.

Otrzymał imię Oliver. Jest niesamowicie podobny do wspaniałej pluszowej zabawki i sprawia, że każdy, kto wchodzi do tej hodowli, jest zachwycony.

foto: kakao.im

foto: kakao.im

Co jakiś czas zwiedzający hodowli pytają, czy to zabawka do przytulania, czy prawdziwy pies? Kiedy odpowiedź brzmi, że to prawdziwy szczeniak, pytają właścicieli hodowli o zgodę na pogłaskanie go.

Właściciele łaskawie na to pozwalają. Szczeniak entuzjastycznie reaguje na głaskanie przez odwiedzających hodowlę, a to cieszy wielu i sprawia, że chcą wiedzieć, jak dawno temu się urodził.

foto: kakao.im

Wiele osób chciałoby zabrać Olivera ze sobą do domu, ale Steffen i Sophie zostawili to niesamowite zwierzę sobie. Bardzo dbają o 8-miesięcznego szczeniaka, delikatnie czesząc jego sierść, ale ze względu na młody wiek nie zabrali go jeszcze do profesjonalnego groomera.

foto: kakao.im

Gdziekolwiek Steffen i Sophie pójdą ze swoim pupilem, wszyscy zwracają uwagę. Pewnego dnia w metrze mały chłopiec zastanawiał się, czy Sophie trzyma zabawkę czy prawdziwego psa. I tak jak dorośli, którzy przychodzą do hodowli, zaczął błagać, by pozwolono mu pogłaskać szczeniaka.

foto: kakao.im

Kiedy Sophie zaczęła zamieszczać zdjęcia szczeniaka w Internecie, natychmiast stał się on znany i pisano o nim nawet w prasie. W skrócie można powiedzieć, że Oliver rozkochał w sobie wszystkich i stał się prawdziwą gwiazdą!

Główne zdjęcie: kakao.im