Kim Basinger była uważana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek w Hollywood. Jednak jej droga do sukcesu nie była wcale łatwa. Zagrała w uznanych hitach, które są dziś uważane za klasykę hollywoodzkiego kina. A potem Basinger została zasypana krytyką. W życiu aktorki były zarówno zabronione substancje, jak i miłość do alkoholu. Jednak próbowała utrzymać się na powierzchni.

foto: just-interes.ru

foto: just-interes.ru

foto: just-interes.ru

Aktorka zawsze czekała na swoją główną rolę. Miała nadzieję powtórzyć sukces „L.A. Confidential”, za który otrzymała Oscara. Ale takich ról nie było, a ona żyła w oczekiwaniu, grając w mniej znanych filmach. Aktorka nie stawała się coraz młodsza, więc aby jakoś zachować młodość, zdecydowała się na operację plastyczną.

foto: just-interes.ru

foto: just-interes.ru

Tak, pozwoliło jej to na powrót do kina, zagrała w filmie „8 mile”, „Cellular” oraz w „Fifty Shades of Grey”. Nie było jednak efektu „wow”, publiczność była rozczarowana, widząc, jak operacja plastyczna zmieniła aktorkę. Niestety, nie zestarzała się z godnością, jej twarz była „zepsuta”. Basinger nadal robi operacje plastyczne, chociaż nie wygląda już jak prawdziwa ona. Widzowie są rozczarowani, że straciła swoją osobowość i piękno.

foto: just-interes.ru

Główne zdjęcie: just-interes.ru