Jak często masz dość realistyczne sny, w których chodzisz po nieznanych miejscach, gdzie nigdy nie byłeś, a nawet nie miałeś o nich pojęcia?

A może często widzisz we śnie swoich zmarłych krewnych i przyjaciół, rozmawiasz z nimi, a to wszystko niby dzieje się w rzeczywistości? Czy we śnie otrzymujesz od nieznajomego jakąś wskazówkę lub plan działania dotyczący tego, o czym myślisz od dawna?

Dla ciebie może to być powszechne, ale nie wszyscy ludzie są w stanie zobaczyć takie sny. Jakim znakom zodiaku są dostępne ścieżki do innych rzeczywistości?

Jednym z "Astralnych Włóczęgów" są przedstawiciele znaku zodiaku Skorpion. Ludzie tego znaku często widzą "dziwne sny", w których chodzą po nieznanych im miejscach, spotykają dziwnych "ludzi".

Wszystko to dzieje się bardzo realnie, więc czasami, gdy Skorpion się budzi z takiego snu, nie może od razu się zorientować, gdzie on jest.

Sny są bardzo realistyczne, z drobnymi detalami i bardzo wyraźnymi konturami. We śnie Skorpiony zwykle znajdują odpowiedzi na od dawna dręczące pytania.

Rozwiązania na nich Skorpionom często zapewnia zupełnie nieznajome ludzie, których oni widzą we śnie. Czasami Skorpiony próbują sami "tworzyć podobne sny" i często im to się udaje.

Skorpiony bardzo lubią mistyczną literaturę, wierzą w nieziemskie światy, więc najwyraźniej dlatego im są dostępne ścieżki do innych rzeczywistości.

W przeciwieństwie do innych znaków zodiaku, Skorpiony nie boją się innych rzeczywistości, nie boją się UFO i kosmitów, mogą przyjąć różne nawet najbardziej fantastyczne przypuszczenia.

Następnymi "Astralnymi włóczęgami" są przedstawiciele znaku zodiaku Ryby. Ludzie tego znaku często widzą we śnie swoich zmarłych krewnych i przyjaciół.

Ryby nie boją się takich snów, ale wręcz przeciwnie, starają się we śnie dowiedzieć się jak najwięcej o swoim krewnym lub ukochanym. Często ryby nadal rozmawiają ze zmarłą osobą w codziennym życiu.

Niektórym z nich wydaje się, że zmarła osoba jest z nim zawsze obok. Ona pomaga i chroni ryby.

Dlatego ryby spokojnie odnoszą się do snów ze zmarłymi ludźmi. Wierzą również, że istnieje inna rzeczywistość, która po prostu nie jest podporządkowana świadomości zwykłego człowieka.

Oni akceptują tę rzeczywistość i zwykle są gotowi poświęcić w nią wszystkich chętnych. Najważniejsze, żeby oni nie myśleli, że ryby są szaleni.

Również ścieżki do innych rzeczywistości są dostępne dla przedstawicieli znaku zodiaku Panny. Panny w głębi duszy są bardzo emocjonalni i wrażliwi.

Ze względu na swoją emocjonalność, Panny wolą planować wszystko z wyprzedzeniem, aby nie "poddać się uczuciom". Racjonalnym Pannom łatwiej żyć w tym świecie.

Oni doskonale zdają sobie sprawę, że świat ma nie tylko jedną krawędź. Panny często widzą we śnie zmarłych ludzi i starają się słuchać ich rad.

Oczywiście ludzie tego znaku, ze względu na swoją emocjonalność, czasami zbyt dosłownie przyjmują porady zmarłych. Dlatego wolą natychmiast po śnie wszystko zapisywać, aby następnie analizować to w spokojnym otoczeniu.

Panny, w przeciwieństwie do Skorpionów, nie lubią mistyki i wszystkiego, co jest nieznane. Zwykle to wszystko ich przeraża, więc starają się nie chodzić "ścieżkami do innych rzeczywistości".

Następnymi "Astralnymi włóczęgami" są przedstawiciele znaku zodiaku Byk. Byki są emocjonalni.

Oni często widzą różne fantazje we śnie. Czasami ich sny są również bardzo realistyczne, co przeraża wrażliwych Byków.

Wolą żyć w prawdziwym świecie, w którym oni wszyscy wiedzą z góry. Ale swoją istotę nie można ukryć, dlatego Byki kontynuują w swoich snach, widzieć niezwykłe miasta i kraje, chodzić po nieznanych ulicach i spotykać dziwnych ludzi.

Główne zdjęcie: google.com