Przez obecną sytuację epidemiologiczną wielu ludzi znalazło się w kropce. Ale dla Michaela Gardena, niedawnego dyrektora handlowego, pandemia stała się okazją do uwolnienia jego kreatywności.

Michael jest samotnym ojcem wychowującym córkę Avę. Zwolnienie w pracy nie tylko zmusiło go zacząć oszczędzać na wydatkach, ale także zbliżyło go do córki. Michael postanowił poświęcać Avie więcej czasu, a żeby zaoszczędzić pieniądze szyć dla niej także ubrania. W rezultacie przedsięwzięcie Gardena zakończyło się dużym sukcesem.

W ciągu kilku miesięcy Michael uszył wiele ubrań dla swojego 9-letniego dziecka. Dziewczyna była zachwycona strojami, zwłaszcza jaskrawymi sukienkami. W szkole Ava zbierała wiele komplementów od kolegów z klasy i ciągle otrzymywała pytania o to, gdzie kupują jej nowe ubrania. A kiedy przyjaciele dziewczyny dowiedzieli się, że to dzieło jej ojca, podziw wzrósł. Ava powiedziała, że ​​czuje się wyjątkowa i bardzo szczęśliwa.

Sam Michael cieszy się nowym hobby. Teraz ojciec z córką spędzają razem więcej czasu. Ponadto tata zobowiązał się nauczyć małą Avę szycia. Dziewczyna z powodzeniem opanowuje nowe hobby. Ojciec i córka postanowili podzielić się swoją pracą na wspólnym blogu na Instagramie.

W rezultacie Michael również ma nowe stroje w swojej garderobie. Razem z córką szyją podobne ubrania, w których efektownie wyróżniają się na ulicach miasta.

Sam Michael ma nadzieję, że swoim przykładem zainspiruje innych ojców. Garden cieszy się, że zdał sobie sprawę z wagi swojego udziału w wychowaniu córki i życzy tego samego wszystkim ojcom, którzy stawiają na pierwszym miejscu swoją karierę.

Mężczyzna przyznaje, że jego tata nie poświęcał mu wystarczająco dużo czasu w dzieciństwie, nie cieszył się z jego sukcesów, co w rezultacie doprowadziło Michaela do kompleksów. Garden nie chce, aby to powtórzyło się z jego córką. Stara się na wszelkie możliwe sposoby uchronić Avę przed takim doświadczeniem.

Główne zdjęcie: lemurov.net