Takie niezwykłe umaszczenie jest bardzo rzadkie - plamy na nim mają nietypowy kształt.

Katie Duda opłakiwała nagłą stratę swojego kota Lucky'ego, kiedy nagle natknęła się na fotografię dwóch kociąt potrzebujących domu. Kiedy Katie zabrała Rivera i jego brata z ich rodziny zastępczej, zdała sobie sprawę, że jest w River coś wyjątkowego.

foto: goodhouse.ru

„Wydawało mi się, że zauważyłam plamę w kształcie wielkiego serca na jego piersi, kiedy przyjechałam po nich, ale nie byłam pewna. Naprawdę nawet się z nimi nie bawiłam i nie przyjrzałam się uważnie ”- mówi właścicielka zwierzaków w rozmowie z Dodo.

W domu River był nieśmiały i chciał się ukryć, więc Duda zaaranżowała mu przytulne miejsce, w którym miał tyle przestrzeni, ile potrzebował. W miarę jak kociak czuł się bardziej komfortowo ze swoją nową rodziną, Katie zaczęła zauważać na jego sierści coraz więcej plam w kształcie serca.

foto: goodhouse.ru

„Jedna była na jego klatce piersiowej, a potem zauważyłam, że jego nos był bardziej „w kształcie serca” niż u większości kotów. Pod łapami, brodą i tak dalej - do tej pory znalazłam siedem pełnych serc i dwie plamki, które czasami wyglądają podobnie ”.

foto: goodhouse.ru

Kociak jest nie tylko w plamach w kształcie serca, ale także pełen miłości. „River to prawdziwa miłość. Jest spokojny, uważny i kochający. Spodziewałam się, że kocięta sprawią nam radość, ale tak naprawdę przyniosły nam spokój. River w plamach w kształcie serca leczy złamane serca” - zapewnia właścicielka niezwykłego kociaka.

River uwielbia spędzać czas ze swoimi ludzkimi braćmi i siostrami, nadal dba o swojego małego braciszka. „River jest prawie dwukrotnie większy od Remy'ego i pełni funkcję jego opiekuna” - mówi Duda.

foto: goodhouse.ru

„Wczoraj Remi chciał usiąść w dużej doniczce w naszej jadalni. Włożyłam trochę folii do doniczki, żeby kocięta nie bawiły się ziemią, a Remi był przez to nieszczęśliwy. Patrzyłam, jak River uprzejmie usuwa folię dla Remiego, żeby mógł leżeć na ziemi.

River zawsze miał plamy w kształcie serca, ale dla Katie były one również znakiem, że dokonała właściwego wyboru. „Te plamy może nie są dosłowną wiadomością dla mojej rodziny, ale miłość, którą przynoszą, jest bardzo realna” - mówi właścicielka tego nietypowego kota.

Główne zdjęcie: goodhouse.ru