Mówią o nich „w czepku urodzeni”. Nazywają ich szczęściarzami. Zazdroszczą im i są podziwiani. Kim są ci ludzie, kto znajduje się pod skrzydłami Anioła Stróża?

Bliźnięta

Bliźnięta zachowują się tak, jakby miały dziewięć żyć. Angażują się w niebezpieczne przygody, podejmują ryzyko i robią dziwne rzeczy, zupełnie nie myśląc o konsekwencjach. „I co z tego?” - zapyta reszta znaków zodiaku. Nic - wydaje się, że Wszechświat sprzyja osobom spod tego znaku. W rzeczywistości wszystko jest proste - Bliźnięta w momencie urodzenia zyskały silnego Anioła Stróża, który chroni ich przed kłopotami przez całe życie.

Panna

Wydaje się, że Panny są „kowalem własnego losu”. Mają wszystko obliczone, zaplanowane i rozpisane na nadchodzące lata. Ale nawet tacy zdyscyplinowani ludzie są w niebezpieczeństwie. W trudnych sytuacjach w grę wchodzą moce wyższe. Być może Panny mają kilku Aniołów Stróżów. Szepczą wskazówki, dzięki czemu podopieczni Merkurego zawsze postępują właściwie. Jeśli popełnią błąd, natychmiast intuicyjnie wracają na właściwą ścieżkę.

Strzelec

Ogniste stworzenia nie mają żadnego instynktu samozachowawczego – ludzie spod znaku Strzelec to wieczni poszukiwacze adrenaliny i nie są w stanie żyć w pokoju. Ale podopieczni Jowisza nie byliby tak beztroskie, gdyby nie ich Anioł Stróż.

Koziorożec

Koziorożce nie uważają się za szczęściarzy i są przyzwyczajeni do samodzielnego osiągania wszystkiego. Ci ludzie nawet nie wiedzą o obrońcy, który nieustannie stoi za ich plecami, chroni przed niebezpieczeństwem i skłania do właściwych decyzji. Podopieczni Saturna często narzekają na los, a ich Anioł Stróż tylko wzdycha – och, jakie są niezadowolone osoby spod tego znaku, ale praca to praca.

Ta czwórka jest uważana za najbardziej „chronioną” w kręgu zodiakalnym. Ale astrologowie zauważają, że nie ma potrzeby zazdrościć - być może Bliźnięta, Panna, Strzelec i Koziorożec stoją w obliczu większej liczby niebezpieczeństw w swoim życiu niż inne znaki zodiaku.

Główne zdjęcie: uznayvse.ru