Chłopak zobaczył pannę młodą jako pierwszy - i nie mógł powstrzymać swoich emocji.

Wzruszający materiał z pierwszego spotkania pasierba z macochą został sfilmowany przez fotografa Aishę Smith podczas ślubu Rebeki i Tylera Seabolt. Para przygotowała niespodziankę dla 10-letniego syna Tylera, Jude. Przed ceremonią ojciec zabrał go do osobnego pokoju i zakrył mu oczy dłońmi. Kiedy je zabrał, jego przyszła macocha, Rebeka, pojawiła się przed Jude.

foto: google

foto: google

Chłopak nie mógł powstrzymać emocji, gdy zobaczył pannę młodą w sukni ślubnej. Rozpłakał się i rzucił się w jej ramiona, doprowadzając wszystkich obecnych do łez.

Według Tylera on nie wiedział, jak zachowa się jego syn w tak ważnej chwili i był trochę zaniepokojony. Ale spotkanie z panną młodą okazało się bardzo wzruszające i niezapomniane. Szczere chwile szczęścia i rodzinnej jedności zostały uchwycone w serii zdjęć - to jedne z najlepszych zdjęć z całego wesela.

foto: google

Teraz Rebeka i Jude dobrze się dogadują, ale na samym początku przed dziewczyną stało trudne wyzwanie. Zarówno nowa partnerka ojca, jak i jego syn dołożyli wszelkich starań, aby stać się rodziną. Z biegiem czasu stali się bardzo bliscy, a teraz Rebeka, którą ojciec z synem nazywają „bonusową mamą”, kocha swojego pasierba jak własne dziecko.

Kiedy para ogłosiła swoje zaręczyny, chłopiec był zachwycony. Dla Rebeki takie zachowanie dziecka to najważniejszy prezent. Dziewczyna chciała, aby dzień jej ślubu był wyjątkowy również dla Jude. Rebeka chciała, aby jej pasierb nie czuł się samotny lub zapomniany podczas uroczystości, aby był w samym centrum wydarzeń. Od tygodni planowała niespodziankę „pierwszego spotkania z panną młodą”.

foto: google

foto: google

Dziewczyna przygotowała dla chłopca specjalny prezent - pierścionek z poruszającym grawerem "Rodzina na zawsze". Rebeka sama włożyła go na palec dziecka, zanim wymieniła się przysięgą z jego ojcem. Według Tylera, jego syn przeżył tego dnia milion różnych emocji - od radosnego podniecenia po wręcz zdenerwowanie, ale szczęście na jego twarzy na widok panny młodej stało się najsilniejszym ze wszystkich możliwych uczuć.

Główne zdjęcie: google.com