Takie dzieci mogą wiele dać swoim rodzicom. Te dzieci są pod auspicjami Słońca. Są silne i aktywne, szybko wszystko rozumieją i uczą się. Są bardzo ciekawskie i mają dociekliwy umysł. Mają inny sposób myślenia niż inne dzieci w ich wieku. Mają silne pragnienie spróbowania wszystkiego i nie chcą być przez nikogo powstrzymywane.

Osoby urodzone w tych dniach bardziej martwią się wątpliwościami co do autorytetu rodzica lub nauczyciela niż koniecznością przestrzegania zasad. Wielu dorosłych czuje się zakłopotanych sprytnymi pytaniami, które zadają im dzieci urodzone 1, 10, 19 i 28 każdego miesiąca. Zawsze są świadome swojej wewnętrznej siły i cieszą się, że wyróżniają się z tłumu.

Często rozśmieszają i zmuszają do myslenia innych. Należy jednak oduczać je od jawnego egoizmu, zwłaszcza w przypadku dzieci urodzonych 19 i 28 każdego miesiąca. Te dzieci wymagają ostrożnego i przemyślanegopodejścia. Zadaniem rodziców jest pomóc im rozwinąć poczucie własnej wartości. Bardzo ważne jest, aby rodzice zachęcali do własnego spojrzenia na życie. Siła woli takich dzieci jest ich pozytywną cechą. Ważne jest dla nich, aby dorośli i nauczyciele stawiali przed nimi nowe wyzwania i dawali im możliwość odkrywania. Te dzieciaki muszą być wysłuchane. Ważne jest, aby mieli przestrzeń do przetestowania swoich pomysłów. Jednocześnie potrzebują publiczności gotowej do przyjęcia ich nieoczekiwanych obserwacji.

Największym problemem dzieci urodzonych 1, 10, 19 i 28 każdego miesiąca jest nauczenie się życia w społeczeństwie i zrozumienie, że nie zawsze mają rację. Aby pomóc im ukształtować ich wyjątkową osobowość i uniknąć obojętności wobec innych, najlepiej pozwolić im zachowywać się jak dorośli. To jest zaufanie, za które podziękują ci te dzieci. Czasami są tak pewne siebie, że dorośli po prostu nie zwracają uwagi na potrzebę ich wsparcia. Rodzice powinni być uważni na takie dzieci, by z czułością i cierpliwością przezwyciężyć ich próby odizolowania się.

Te dzieci są często bardzo szczęśliwe w chwilach samotności. Muszą po prostu komunikować się z ludźmi z intuicją. Takie dzieci mogą wiele dać swoim rodzicom. Będą musiały nauczyć się cierpliwości wobec rodziców, a rodzice takich dzieci nie powinni bać się oferować swoim pociechom różnych możliwości wykorzystania wolnego czasu. Jeśli matka lub ojciec takiego dziecka ma silne osobowości, to jest szansa, że ​​dziecko będzie szanować swoich rodziców i samo postara się rozwijać relacje. Wszyscy na tym tylko skorzystają i będą szczęśliwi.

Główne zdjęcie: lamp.im