Każdy ma swoje własne czułe punkty, dotykając których możemy spowodować reakcję. Nie jest wskazane, aby dotykać niektórych z nich. Spowoduje to złe konsekwencje dla osób które to robią.

W przypadku niektórych znaków zodiaku ich bliscy stają się tymi punktami. To jest moment, od którego nie ma powrotu. Nie warto iść tą drogą, bo przedstawiciele omawianych znaków zareagują na to zbyt gwałtownie.

Do tego stopnia, że ​​zaczną od pół obrotu i mogą złamać Cię w sensie dosłownym i przenośni, aby bronić bliskich. Więc lepiej nie żartować z nimi na ten temat, po co budzić bestię.

A więc może warto zacząć od znaku Byka. Ci, którzy urodzili się pod tym znakiem, są trudni do rozwścieczenia, trudni do tresury, często są zbyt przyziemni i wyrachowani.

Czasami wydaje się, że Byk boleśnie reaguje na krytykę. Jeśli chcesz naprawdę wkurzyć Byka, spróbuj skrzywdzić kogoś z jego bliskich.

Przyjaciel, a najlepiej ktoś bliski z rodziny, na przykład dziecko lub ukochany bratanek lub siostrzeniec. Prawdą jest, że istnieją znacznie łatwiejsze sposoby zakończenia swojego doczesnego życia na świecie i dużo mniej bolesne...

Byk nienawidzi, gdy ktoś próbuje skrzywdzić jego bliskich. Każdy, kto to zrobi wcześniej czy później, będzie musiał bardzo gorzko tego żałować. Lepiej wcześnie, wtedy masz szansę na przeżycie.

Ciche i z reguły, zrównoważone Raki - to ludzie, których nikt by nie podejrzewał o coś takiego. Jest to tylko złudzenie.

Raki potrafią dużo zrozumieć i wybaczyć, odpuścić. Ale nie wtedy, gdy bliscy im ludzi są ranieni. W takich momentach na scenę wkracza starożytny potwór, który zjadł magiczne grzyby.

Bo nic innego nie może wytłumaczyć, do czego Raki są zdolne w stosunku do tych którzy zdecydowali się na taki krok.

Poza tym potwór może być strasznie mściwy. Będzie ścigał sprawcę nawet z tamtego świata.

W przeciwieństwie do innych, kiedy ich bliscy są ranieni, budzi się w nich nie tylko bestię, ale także mityczne zło. I tu nadchodzi Panna.

Ci, którzy urodzili się pod tym znakiem, mają w rzeczywistości kilka czułych punktów. Tak, i trzeba umieć je dotykać... Ale krzywda wobec bliskich Panny jest decyzją godną pierwszej nominacji do Nagrody Darwina.

Nie bez powodu napisałem powyżej o starożytnym „złym”. Żyje gdzieś w głębi duszy Panny. Jest bardzo przebiegły i podejrzliwy, ale najstraszniejsze jest to, że nigdy nikomu nie wybacza.

Starożytnym „złym” Panny jest ich zimna wściekłość, dla której nie ma barier ani zakazów. Z konieczności jest w stanie zrobić wiele, nie ma sensu uciekać i chować się przed nią.

Główne zdjęcie: google.com