Od dzieciństwa uczono nas przestrzegania zasad. Niezależnie od tego, czy to w szkole, na studiach, czy w miejscu pracy, nauczono nas przestrzegać ich wszystkich. Niektórzy uważają, że warto przestrzegać zasad, podczas gdy inni wolą je łamać. Niektórzy ludzie nie przestrzegają zasad, napisanych przez społeczeństwo, i dlatego są znani jako zbuntowani. Wolą życie na swoich warunkach i podążają tylko za rzeczami, które uważają za słuszne. Tacy ludzie nie widzą powodu, by stosować się do normy, która nie działa dla nich ani dla ich rodziny, i dlatego są znani jako prawdziwi buntownicy społeczni.

Bliźnięta:

Bliźnięta próbują się wpasować, ale z jakiegoś powodu nigdy tego nie robią. Nie pasują one do standardów, które stawia im społeczeństwo, ale zawsze starają się to robić. Robią coś niestosownego, a potem nienawidzą siebie za to.

Byk:

Byk wie, że reguły są właściwe i należy ich przestrzegać, ale wierzy w życie tylko na własnych zasadach. Jest miły, jeśli chce, ale nie możesz wpłynąć na jego decyzje i mówić mu o zasadach, ponieważ nie będzie ich przestrzegać.

Skorpion:

Skorpiony są z natury zbuntowane. Jeśli oczekuje się, że będą działać w określony sposób, zawsze będą działać przeciwnie. Jeśli powiesz Skorpionowi, żeby czegoś nie robił, dokładnie to zrobi, by pokazać ci, że nie możesz mu nic kazać.

Waga:

Waga pragnie akceptacji, ale buntuje się, gdy jest proszona o zrobienie czegoś, czego nie ma w planie. Waga chce, by ludzie ją lubili, ale jeśli musi postępować zgodnie z określonym standardem zachowania, to tego nie zrobi.

Lew:

Lew lubi być buntownikiem, a jego bunt jest autentyczny. Jeśli nie zgadza się z jakimkolwiek standardem społecznym, który jest mu narzucany, odrzuca go całkowicie, bez zadawania pytań.

Główne zdjęcie: pinkvilla.com