Małżonkowie Guy i Julie Wass, mieszkający w angielskiej prowincji Devonshire, zdecydowali, że w ich wieku trudno jest opiekować się ogromną rezydencją. Tak, włożyli w ten dom swoją duszę: 18 lat temu para odnowiła stary budynek i przekształciła go w prawdziwe rodzinne gniazdo arystokratów.

foto: lemurov.net

Dom posiada trzy ogromne sypialnie, łazienkę, salon, kuchnię i jadalnię. Te ostatnie zostały przerobione z pokoju kamerdynera. Luksusowe meble w stylu wiktoriańskim dodają szyku przestrzeni. Dom posiada również ogromne okna i odrestaurowaną podłogę z parkietu, która tworzy połączenie z przeszłością budynku.

foto: lemurov.net

Ale teraz dzieci Wassow dorosły i ogromna posiadłość opustoszała. Wtedy Guy i Julie wymyślili coś niezwykłego. Zaczęli organizować loterię wśród wszystkich potencjalnych nabywców.

foto: lemurov.net

Jeden bilet kosztuje tylko 2,5 £. Pamiętajmy, że wartość samego domu wynosi 1 000 000 funtów (1,32 miliona dolarów).

foto: lemurov.net

200 000 funtów z tej kwoty - para przekaże na cele charytatywne, na fundusz wsparcia chorych na raka. To ważny krok dla Wass - matka Guya zmarła na raka, gdy był nastolatkiem.

foto: lemurov.net

Już dorosły mężczyzna mówi: „W ostatnich dniach otrzymała najlepszą możliwą opiekę i uwagę. A teraz sercem i umysłem wiem, jak mogę pomagać innym ludziom ku jej pamięci. Prawie nie mówią o końcu życia, ale w tej chwili ci ludzie szczególnie potrzebują opieki. Moja żona i ja zdecydowaliśmy się pomóc tym, którzy opuszczają ten świat ”.

Główne zdjęcie: lemurov.net