Allison i Matt mieszkają ze swoimi dwoma pieskami, Masonem i Breckiem. Kiedy Allison była w ciąży, psy wiedziały, że coś się niedługo wydarzy. Kiedy urodziła dziewczynkę, para martwiła się, jak dwa psy zareagują na nowego członka rodziny. Kiedy para przyniosła do domu swojego malucha, psy były bardzo podekscytowane. Natychmiast podbiegły do dziecka i zaczęły wąchać.

Jednak, ku zaskoczeniu świeżo upieczonych rodziców, psy obok Jordan wyglądały na zaniepokojone. Od pierwszego dnia dwa psy spędzały przy niej mnóstwo czasu. Mason jednak poszedł o krok do przodu. Był cieniem dla małej Jordan. Przez cały czas przebywał obok Jordan, a także kładł głowę na nią by odpocząć.

Według Allison, Mason zawsze pomagał Jordan. Mason uwielbiał przychodzić i leżeć obok Jordan. Bawili się razem, a Jordan zakładała Masonowi na głowę plastikowe okulary. Pies był bardzo cierpliwy wobec aktywnego dziecka. Mason również zabawiał ją, kiedy tylko mógł. Było śmieszne obserwować tę dwójkę.

Zawsze rozmawiali ze sobą w swoim własnym języku. Jordan nauczyła się wstawać, opierając się na Masonie. Z pomocą psa nauczyła się stawiać pierwsze dziecięce kroki. Zawsze był obok Jordan. Kiedy Jordan nauczyła się prawidłowo chodzić, rodzina udała się na plażę w Bostonie na krótki spacer.

Mason i Jordan bawili się w piasku i byli idealnymi towarzyszami do zabawy. Ta dwójka uwielbiała się przytulać, a Jordan dzieliła się z psem swoim jedzeniem. Ta dwójka to najlepsi przyjaciele i są całkowicie nierozłączni. Cieszą się, gdy są razem. Mason podąża za Jordan wszędzie tam, gdzie ona idzie i nigdy nie zostawia jej samej ani na chwilę.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: news77post.com