Sny są znakami. Można je odczytać.

Jung twierdził, że poprzez sny można zajrzeć do swojej podświadomości i wewnętrznego świata. Naukowcy wiedzą, że nasz mózg reaguje na to, co dzieje się w snach w taki sam sposób, jak reaguje na przedmioty i okoliczności w rzeczywistości.

Sny mogą nam powiedzieć, co nas najbardziej martwi i w jakim kierunku powinniśmy podążać.

Oto 10 snów, których nigdy nie powinieneś ignorować:

1. Latanie we śnie.

Latanie symbolizuje wolność i niezależność. To jest to, do czego dążysz. Jeśli we śnie spadasz, w rzeczywistości będziesz musiał przezwyciężyć przeszkody i rozwiązać problemy.

2. Wodospady.

Czy widziałeś siebie we śnie w pobliżu pięknego wodospadu? To dobrze. Wodospad symbolizuje oczyszczenie, pozbycie się problemów i złych nawyków. Być może w niedalekiej przyszłości uda Ci się pokonać pragnienia i nawyki, które niszczą Twoje życie, a szczęście zwróci się ku Tobie.

3. Zęby.

Jeśli we śnie wyrywane są zęby, boisz się, że stracisz kogoś bliskiego. Jeśli we śnie wypadają Ci zęby, jesteś zdezorientowany i to uniemożliwia Ci osiągnięcie celu. Czy we śnie widzisz zepsute zęby? Czekają Cię choroby i problemy zdrowotne.

Puste miejsce zamiast zęba symbolizuje utratę witalności i przedwczesną starość.

4. Śmierć.

Czy widziałeś we śnie własną śmierć? Oznacza to, że będziesz żył długo. Czy śniła Ci się śmierć kogoś bliskiego? Nie martw się, ta osoba będzie miała długie i szczęśliwe życie.

5. Ciąża.

Czy we śnie widziałaś siebie w ciąży? Będziesz bogata, szczęśliwa i twoje marzenia się spełnią. Ten sen sugeruje, że wkrótce faktycznie możesz zajść w ciążę. Czy śni ci się, że twoja córka jest w ciąży? Przed Tobą wiele miłych i szczęśliwych dni.

Ciężarna matka przyśniła się - do spotkania rodzinnego, ciężarna siostra - do rywalki. Czy we śnie zamierzasz pozbyć się dziecka? Zapowiada to utratę sensu życia, rozczarowanie osobą, którą kochasz.

6. Domy.

Wiele zadbanych domów wokół ciebie jest symbolem dobrobytu i dobrego samopoczucia. Jeśli widzisz zniszczone lub zrujnowane budynki, to czekają Cię problemy nie tylko rodzinne, ale również związane z pracą, a także choroby i nieszczęśliwe zdarzenia.

Oto jeszcze kilka wskazówek, które pomogą Ci zinterpretować sen dotyczący dużej ilości domów:

  • szpitale - czas na urlop;

  • centra handlowe - przestań wyrzucać pieniądze w błoto;

  • instytucji edukacyjnych - dokonasz niespodziewanego odkrycia;

  • akademiki - czeka cię wyprowadzka;

  • więzienia - możesz bezmyślnie złamać prawo.

7. Pieniądze.

Czy w swoim śnie znalazłeś pieniądze? Napotkasz drobne kłopoty, ale na końcu znajdziesz wielkie szczęście. Wtedy nastąpią zmiany. Trzeba było zapłacić pieniądze? To zwiastuje pecha. Czy we śnie otrzymujesz złoto? Masz świetne perspektywy, wszystko będzie dobrze.

Straciłeś pieniądze? Czeka cię niezbyt dobry okres, pojawiają się problemy w pracy. Oszczędzanie pieniędzy jest oznaką bogactwa i komfortu w życiu. Czy w swoim śnie liczyłeś duże sumy pieniędzy? Już prawie osiągnąłeś cel.

8. Zdrada.

Sny o zdradzie zawsze zapowiadają zmiany. Nadszedł czas, aby dokonać analizy. Czy naprawdę jesteś szczęśliwy w swoim małżeństwie? Zastanów się, jak możesz sprawić, że będzie bardziej udane i szczęśliwe.

9. Ogień.

Ogień we śnie to dobry znak. Symbolizuje ciepło i światło. Czy rozpalasz ogień? Czeka na Ciebie miła niespodzianka. Być może w dobrym znajomym dostrzeżesz nowe, wspaniałe cechy.

Próbujesz zgasić pożar? Masz ciężką pracę, dostaniesz to, co chcesz, ale trzeba się wysilić. Czy widzisz ogień w piecu? Możesz spodziewać się bogactwa. Czy twój dom został pochłonięty przez ogień? Czeka na Ciebie niesamowite szczęście - Twój biznes przyniesie bajeczne zyski.

10. Nagość.

Nagość symbolizuje bezbronność. Kiedy jesteś nagi, czujesz się bezradny, nie możesz się zrelaksować. Być może jesteś w związku, w którym boisz się zostać odrzuconym.

Może masz lęk przed zdemaskowaniem. Ukrywasz coś i boisz się, że inni ludzie dowiedzą się o twoim sekrecie. Za pomocą ubrań można się zakamuflować, ale bez nich wszystko staje się oczywiste i jest się pozbawionym ochrony.

Główne zdjęcie: kakao.im