W marcu tego roku urocza gwiazda obchodziła 55 urodziny. Patrząc na zdjęcia Sarah znad morza, trudno w to uwierzyć. Dbająca o siebie Parker wygląda znacznie młodziej niż jej wiek biologiczny. Paparazzi nie śpią, czekając na gwiazdę na ulicach Nowego Jorku.

foto: maxwatermelon.ru

Ostatnio fotografom udało się sfotografować aktorkę na kolacji z ukochanym. 55-letnia Parker wydaje się całkowicie szczęśliwa i spokojna. Fani Jessiki zauważyli, że aktorka wygląda świeżo i odmłodziła się podczas samoizolacji. „W czym jest jej sekret?” - pytają fani Sarah.

foto: maxwatermelon.ru

„Śliczna kobieta”, „Kocham tę aktorkę”, „Ona ma na talerzu odmładzające jabłka?”, „Sarah, podziel się sekretem wiecznej młodości” - fani gwiazdy są niestrudzeni. Nie obyło się jednak bez komentarzy nieżyczliwych.

foto: maxwatermelon.ru

"Gdzie zauważyłeś piękną kobietę?”, „Sarah jest piękną kobietą, ale daleko jej jest do ideału”, „Zwykła kobieta”, „Ma szczęście, że jest znaną aktorką. Byłoby jej trudno z taką twarzą bez pieniędzy ”,„ Nie rozumiem zachwytu fanów ”- skomentowali to internauci. Co powiecie, drodzy czytelnicy? Lubisz tę aktorkę?

foto: maxwatermelon.ru

Główne zdjęcie: maxwatermelon.ru