Telepatia jest podobna do kinetyki lub nauki o fizjonomii. W pierwszym przypadku czyta się myśli, w drugich dwóch naukach na podstawie ruchów ciała, gestów i mimiki określa istotę człowieka.

A jeśli trzeba jeszcze udowodnić telepatię, to na podstawie wyrazu twarzy i ruchów ciała jest absolutnie możliwe osądzenie emocji, myśli i charakteru osoby.

Jestem pewien, że zwycięstwo będzie po stronie tego, który jest właścicielem informacji. Rak nie musi czytać myśli innych ludzi.

Może umiejętnie obserwować z zewnątrz i wykorzystywać otrzymane informacje. Nie lubi być w centrum wydarzeń, ale po cichu, bez komentarza, będzie śledził to, co się dzieje, wyciągając wnioski.

Opowie trochę o sobie, ale za pomocą kompetentnie zadanych pytań pozna wszystkie tajemnice rozmówcy. Inne osoby są obserwowane niemal mechanicznie.

Raki są nadwrażliwe na stan innych, zawsze są gotowe do pomocy. Dlatego oceniany jest stan każdej osoby.

Szczególną uwagę można wytłumaczyć emocjami emanującymi od rozmówcy.

Ryby zwracają uwagę nie tylko na ludzi. Dostrzegają wszystkie przedmioty, szczegóły otaczającego ich świata, jakby robili zdjęcia.

Przedmioty nieożywione są pomalowane na jaskrawe kolory, lepiej je zapamiętują. Ludzie z emocjami, doświadczeniami w ruchu są najpierw rzutowani na negatyw, a dopiero potem na kolorowy obraz.

Jeśli osoba, z którą znak wodny miał okazję się spotkać, jego zdaniem jest „negatywna”, to odcisk tej relacji pozostanie czarno-biały.

Asocjacyjne myślenie Ryb pozwala zapamiętywać miejsca, miasta, wydarzenia za pomocą zapachów i emocji. Wybrzeże Morza Czarnego wzdłuż Soczi pachnie algami i rozgrzanymi kamieniami.

Piasek na plażach Turcji pachnie egzotycznymi owocami i piżmem. Piaszczyste wybrzeże rodzimej rzeki pachnie dymem z ognia i wędzonymi rybami.

Jeśli wizycie u dentysty nie towarzyszy ból, to biały fartuch nie wywoła ataków paniki. A jeśli profesor przy zdawaniu egzaminu zachowywał się niegrzecznie, to nawet zwykły laptop wywoła bolesne wspomnienia.

Wodniki widzą znacznie więcej niż kłamstwa ”na powierzchni”. Odznaczają się prawdziwą telepatią.

Szczególną uwagę można wytłumaczyć emocjami emanującymi od rozmówcy.

Czytają myśli danej osoby, przewidują działania. Komunikując się z nowymi ludźmi, od razu rozumieją, kim są, z jakiej interesującej strony możesz się z nimi komunikować.

Osoba jest identyfikowana poprzez obserwację.

Wodniki zawsze są zainteresowane komunikowaniem się z nowymi ludźmi, pociągają ich nowe znajomości. Ważne jest, aby przy szczerym zainteresowaniu rozmówcą z powodzeniem można było ukryć swoje tajemnice.

Ten znak nie stara się powiedzieć wszystkiego o sobie, zostać rozpoznanym w pierwszych minutach znajomości. Utrzymywanie tajemnicy jest o wiele bardziej interesujące.

W przypadku pytań i szczerych stwierdzeń Wodnik nie tylko wiele się uczy o nowym towarzyszu. Wyciąga wnioski dotyczące stanu życia, poglądów, rozważań.

A jeśli rozmówca popełnił jakieś błędy, spróbuje uniknąć złej ścieżki.

Nigdy nie przegapi żadnego szczegółu tego, co dzieje się wokół Skorpiona. Jak promienie rentgenowskie mogą przenikać do mózgu rozmówcy, rozumieć jego uczucia i myśli.

Sam troszczy się o innych, oceniając to, co ruchome i stacjonarne.

Analizuje, rozważa, wybiera plan dalszych działań. Stara się dowiedzieć jak najwięcej o osobie ze swojego otoczenia.

Nie jest konieczne samodzielne angażowanie się w zapytania, możesz uzyskać informacje od innych osób. Zawsze jest ktoś, kto uwielbia rozmawiać.

A Skorpion wie, jak słuchać. Uważa na naszych mniejszych braci.

Kocha ptaki i zwierzęta. Potrzebują wsparcia. Traktując je uprzejmie, będą je karmić podczas długiej zimy. Nie musisz nawet czytać ich myśli.

Główne zdjęcie: google.com