Rozstanie to trudne doświadczenie...

Zerwanie jest trudnym doświadczeniem w życiu każdego człowieka. Niektórym bardzo łatwo pozbierać się po rozstaniu, kilka tygodniu i wychodzą na prostą, a dla niektórych rozpad związku to prawdziwa, osobista tragedia. Wiele źródeł twierdzi, że znak zodiaku ma wpływ na takie rzeczy.

Ryby

Nigdy nie potrafią zapomnieć o swoich byłych partnerach. Przedstawiciele tego znaku zadadzą sobie wiele trudu, aby spróbować odnowić kontakt, a dzieje się to często wtedy, gdy czują się winni wobec swoich byłych partnerów.

Ryby potrzebują więcej niż jeden dzień w samotności, aby odpuścić - czas, w którym mogą przemyśleć i przeanalizować rzeczy. Czasami nieudany związek może nawet sprawić, że Ryby poczują się, jakby straciły cząstkę siebie.

Rak

Rak będzie próbował puścić przeszłość w niepamięć przez dość długi czas, ale wielka lojalność i oddanie sprawią, że będzie to nieco trudne.

Nawet po zerwaniu, Raki mogą nadal kochać tę osobę. Rozstanie to prawdziwy cios dla tego znaku, a poradzenie sobie z nim zajmie im dużo czasu.

Lew

Pomimo ich zewnętrznej pewności siebie i determinacji, Lwy mogą czuć się przygnębione po rozstaniu. Nie będą pokazywać swojego nieszczęścia na prawo i lewo, chociaż tłumią w środku dużo bólu.

Aby "wyzdrowieć", Lwy potrzebują wsparcia przyjaciół i bliskich. Wtedy dużo łatwiej będzie im ułożyć sobie normalne życie i pożegnać się z przeszłością.

Skorpion

Skorpiony to prawdziwi miłośnicy miłości. Dlatego, gdy dochodzi do rozstania, przeżywają przygnębienie i niesamowity żal. W rozumieniu przedstawicieli tego znaku związek to coś, co jest na całe życie, dlatego niezwykle trudno jest im pozwolić odejść danej osobie.

Poza tym Skorpiony lubią mieć wszystko pod kontrolą, a rozstanie to nie do końca sytuacja, która podlega kontroli. Dlatego przedstawiciele tego znaku mogą długo rozwodzić się nad swoimi nieudanymi związkami.

Główne zdjęcie: esotericblog