Każda osoba ma pewną aurę - ktoś ma jasną, ktoś ciemną, ale każdy ją ma. Wszyscy staramy się komunikować z tymi, którzy mają pozytywną aurę - z nimi jest łatwo i wygodnie. I przeciwnie, nas odpychało od ludzi, których aura jest negatywna – emanują negatywność, negatywnie wpływają na ludzi. Astrologowie uważają, że istnieją ludzie o najczystszej aurze - należą oni do pewnych znaków zodiaku.

Badacze piszą, że aura człowieka ma nawet swój własny kolor, który w pewien sposób charakteryzuje człowieka. U Bliźniąt jest na przykład śnieżnobiała. Nie ma na nim ani jednej plamki. Wynika to z ich spokojnego charakteru, który ratuje ich w sytuacjach konfliktowych.

Bliźnięta to przedstawiciele żywiołu wody, charakteryzujący się tym, że nie życzą nikomu zła. Ta dobra postawa pozytywnie wpływa na ich aurę. To symbol ich śnieżnobiałej aury. Ponadto biel jest uważana za oznakę wewnętrznego spokoju, komfortu, harmonii. I w tym Bliźnięta osiągnęli doskonałość.

Niektórzy uważają, że Bliźnięta są niezwykli, różniący się od innych. Ale Bliźnięta nie zwracają szczególnej uwagi na żarty. Po prostu uśmiechają się, nie zauważając ironii. W opinii innych taka łagodność czyni Bliźnięta ekscentrykami, wielu uważa, że oni w swojej ekscentryczności dają ludziom drugą szansę, gdy ci już popełnili jakiś błąd.

Jest to błąd wielu, ponieważ Bliźnięta wcale nie są głupi, po prostu nie lubią rozwiązywać problemów, angażować się w kłótnie W każdy możliwy sposób unikają konfliktów. Co więcej, Bliźnięta jako pierwsi przychodzą na ratunek. A jeśli mają problemy, to szukają rozwiązań, a nie obwiniają innych. Wielu w takiej sytuacji jest obrażonych i rozważa plany zemsty, a Bliźnięta łatwo i naturalnie rozwiązują wszystkie swoje problemy, nie wyrządzając nikomu krzywdy. To tworzy ich lekką aurę.

Kolejnym znakiem zodiaku obdarzonym pozytywną aurą jest Rak. Mają pewną mądrość, filozoficzne spojrzenie na życie. Są to, można powiedzieć, ich wrodzone cechy. Według naukowców pomagają one pomalować ich aurę na jasnoliliowy kolor.

Raki mają potężną intuicję, są w stanie przewidzieć pewne wydarzenia i mają dar przewidywania.

Raki charakteryzują się częstymi wahaniami nastroju. Ale to pozostaje wewnątzr, inni nie zauważają takich zmian, najwyraźniej dlatego, że nie wpływa to na nich w żaden negatywny sposób. Raki są porywczy właśnie dlatego, że są bardzo wrażliwi, a ta wrażliwość pomaga im rozpoznawać nastrój i doświadczenia innych. Umiejętność ta pomaga Rakowi rozpoznać, z kim teraz warto rozwiązać trudną sprawę, a z kim interakcję odłożyć.

Raki są hojni we wszystkim, co posiadają. Mogą podzielić się nawet ostatnim groszem z zupełnie nieznajomym. Taka hojność jest oznaką czystości, bezinteresowności, duchowego spełnienia i nie każdy to ma. Rak ma zatem moralne prawo pouczać innych, uczyć życiowych zasad.

Komunikując się z Rakami, uzyskujemy klucz do mądrości i dokładniej oceniamy, co się dzieje.

W tym rankingu Panny są na najwyższym poziomie. Aura Panny ma kolor niebieski dzięki roztropności tego znaku ziemi. We wszystkich aspektach życia racjonalizm kieruje Panną, kontroluje jej zachowanie w najlepszy sposób.

Panny są bardzo skryte, nie otworzą swoich wewnętrznych przeżyć osobom z zewnątrz. Wynika to również z faktu, że Panny raczej nie pomogą nieznajomemu, nawet jeśli potrzebuje pomocy. Zanim komuś pomoże, Panna musi upewnić się, że uczucia danej osoby są szczere, że sytuacja naprawdę jest taka, jak ją opisuje. Sprawdź wszystko - motto Panny.

Jeśli chodzi o bliską, kochaną osobę, Panny bez wahania przyjdą na ratunek, nie zostawią jej samej ze swoimi problemami, nawet podzielą się ostatnim.

Panna wyróżnia się tym, że docenia każdą chwilę życia, akceptuje wszystko, co się dzieje, stara się wypełnić każdą minutę życia. Przez całe życie Panna stara się naprawić niedoskonałości tego świata, aby uczynić go lepszym. Nie charakteryzuje ich zazdrość, gniew, interesowność. Szukają perfekcji, a to oczyszcza ich aurę.

Główne zdjęcie: carambole.land