Życie Shiro było jak preludium do heroicznej historii - psa wielokrotnie próbowano umieścić w różnych rodzinach, ale za każdym razem wracał do schroniska. Zdołał zmienić cztery schroniska i kilkunastu właścicieli, zanim stracili nadzieję. Chodzi o wady - Shiro jest praktycznie głuchy i ślepy, dlatego wiele rzeczy charakterystycznych dla psów są dla niego niedostępne.

Poznaj, to Shiro. Jest szczęśliwy, bo żyje!

foto: storyfox.ru

W rezultacie Shiro miał szczęście trafić do Cheryl Smith, która ma tymczasowy dom dla zwierząt i zajmuje się poszukiwaniem dla nich zastępczych rodzin.

foto: storyfox.ru

Dla Cheryl nie ma znaczenia, czy Shiro może przynieść patyk, czy strzec domu - nie może, no i dobrze. Nie troszczy się o zwierzęta z egoistycznym podejściem. Z biegiem czasu zaczęła zauważać, że Shiro przejął jej „biznes”, zaczął też spotykać nowych gości, niezależnie od ich pochodzenia.

foto: storyfox.ru

Ze względu na swoje wyczucie świata za pomocą dotyku, Shiro może być trochę niegrzeczny dla innych. Ale to nie jest celowe!

foto: storyfox.ru

Kociak jest zdziwiony tą troską, a Shiro dzielnie próbuje!

foto: storyfox.ru

W czasie, gdy Shiro mieszkał z Cheryl, pomógł jej w opiece kilku miotów szczeniąt, adaptacji półdzikich kociąt i opiece kilku kotów i psów. Próbował nawet podejść do chomika, chciał okazać swoją miłość! Taki właśnie jest opiekuńczy Shiro, który daje przykład wszystkim.

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru