Dzięki swojemu naturalnemu pięknu i urokowi kobiety mogą dosłownie doprowadzić każdego mężczyznę do szaleństwa. Jednak w niektórych przypadkach zewnętrzna powłoka może mylić, a płeć piękna ukrywa pod nią swoje najciemniejsze strony. Każdy znak zodiaku ma określone cechy charakteru, zachowanie, sposób komunikacji, a nawet stosunek do innych. Wielu przedstawicieli znaku zodiaku nauczyło się ostrożnie ukrywać swoje wady, więc na pierwszy rzut oka trudno jest zrozumieć, kim naprawdę jest dana osoba. Więc z jakimi kobietami nie zawsze jest łatwo mężczyznom.

Kobieta-Koziorożec

Kobiety spod znaku Koziorożca są urodzonymi karierowiczkami. Z reguły miłość i romans nie mają dla nich specjalnej wartości, dlatego łatwo mogą znaleźć dla siebie partnera, a wkrótce równie łatwo się z nim rozstać. Mężczyznom trudno jest być w długim związku z tym znakiem zodiaku. Niektórzy przedstawiciele tej konstelacji są osobowościami dość dominującymi, pedantycznymi, a nawet samolubnymi. Z tego powodu mężczyznom bardzo trudno jest oddawać się kaprysom swojej ukochanej. Najczęściej w związku z Koziorożcem inicjatorem rozstania jest mężczyzna, a rozstanie nie przynosi mu niepotrzebnych zmartwień, a wręcz przeciwnie, daje poczucie wolności.

Kobieta-Bliźniak

Spośród dwunastu przedstawicieli kręgu zodiakalnego Bliźnięta najbardziej boją się utraty wolności. Oczywiście nie skazują się na samotność, ale nie dążą też do poważnego związku. Przedstawicielki tego znaku zodiaku to wesołe, inteligentne i wszechstronne kobiety, które często od razu budzą zainteresowanie mężczyzn. Jednak z biegiem czasu zaczynają się denerwować, że ukochana zbyt często zostaje dłużej w pracy, wymyśla jakieś wymówki, żeby odłożyć spotkanie, albo w ogóle nie przychodzi nocować w domu. Miłość do przedstawicielki tego znaku mija zbyt szybko, ale strach przed ponownym spotkaniem tej samej kobiety pozostanie na długo.

Kobieta-Lew

Samolubne Lwice nigdy nie pozwalają mężczyźnie rządzić będąc w związku i zwykle udaje im się stłumić osobowość swojego kochanka. Już w pierwszych minutach spotkania panowie są gotowi, by zaniemówić z powodu piękna, seksualności i wyjątkowego charakteru Lwic, ale urok wkrótce minie. Przedstawicielka tego znaku zodiaku zrobi wszystko, aby jej ukochany robił, co ona chce. W końcu każda Lwica jest królową, a ty jesteś tylko jej poddanym. Niektórzy mężczyźni są tak przytłoczeni cechami ukochanej, że nie mogą pozwolić jej odejść ze swojego serca. Jednak gdy partner zauważy, że jego wybranka już zaczyna „posuwać się za daleko”, związek się kończy.

Główne zdjęcie: volkovysk.by