Czasami zauważamy, że w niektórych znakach zodiaku energia wydaje się dominować nad naszą. I oczywiście chce się poznać siłę swojego Znaku i znaleźć słabości innych ludzi.

Sekret polega na tym, że energia może być bardzo różna. Znaki zodiaku, podzielone na cztery żywioły, wykazują swoją moc na różne sposoby.

Znaki ognia.

Przedstawiciele Znaków Ognia wyróżniają się impulsywnością i niezwykle wysoką energią. Są z natury aktywni, pełni pasji i najczęściej znajdują się w centrum uwagi. Ich wspólną cechą jest chęć przywództwa. Ponieważ energia Znaków Ognia jest bardzo aktywna, czasami trzeba ją oczyścić.

Baran: być może najbardziej aktywny ze znaków zodiaku. Ich energia jest zasadniczo nie do ugaszenia. Urodzili się przywódcami.

Lew: bardziej miękki niż Baran, bardziej metodyczny. Rządzi nim Słońce i tradycyjnie uważa się, że jego towarzyszem jest szczęście.

Strzelec: Ich energia nie jest jednolita - zwykle mogą niespodziewanie wybuchnąć, a także niespodziewanie ostygnąć. Ale zawsze wyraźnie trafiają w cel.

Znaki Ziemi.

Pod względem energii aktywnej są gorsze od Znaków Ognia. Ale znaki Ziemi rehabilituje fakt, że osiągają wszystko stopniowo i wytrwale, co czasami sprawia, że ​​są wyjątkowo uparci w oczach innych. A powodem wszystkiego jest ich równomierna i zrównoważona energia.

Byk: są bardziej zrównoważone niż inne, przyciągają dobre samopoczucie i stabilność rodziny, chociaż czasami mają wybuchowy charakter. Ich siła tkwi w niezawodności.

Panna: nie bez powodu Waga znajduje się obok tego znaku w kręgu zodiakalnym - bardzo przypomina boginię sprawiedliwości Themis. Są naprawdę uczciwi i niezwykle pracowici.

Koziorożec: być może przedstawiciele tego Znaku bardziej niż inni w tej grupie pokazują cechy przywódcze, nawet jeśli czasami oznacza to ukrytą władzę. Perfekcjoniści z natury nie poprzestają na niczym. Czasami brakuje im szczęścia, ale istnieje kilka metod, dzięki którym można przygotować się na pozytywny dzień.

Znaki powietrza.

Można powiedzieć, że przedstawiciele tego żywiołu uosabiają myślenie i inteligencję w najczystszej postaci. Pod wieloma względami są kapryśne i nieuchwytne. Ich kierunek to innowacje, pomysły i dyplomacja.

Bliźnięta: zawsze zaskakują swoimi zdolnościami myślenia i często manifestowaną zdolnością do robienia kilku rzeczy jednocześnie. Czasami wydaje się, że obok Ciebie jest więcej niż jedna osoba.

Waga: ostateczny wyraz piękna i mądrości, doprawiony kunsztem. Waga najlepiej potrafi być bezstronna i jak najpełniej rozważać sytuację. Dopóki jej uczucia nie zostaną zranione.

Wodnik: przedstawiciele tego Znaku mają skrajnie niestandardowe myślenie, są motorem postępu. Ich niepraktyczność może być denerwująca, ale to w dużej mierze dzięki Wodnikowi rozwija się świat.

Znaki wodne.

Przedstawiciele tego żywiołu są tak głęboko wrażliwi, że mało kto o tym marzył. Ich umiejętnością jest perfekcyjne poruszanie się po świecie ludzkich uczuć i emocji, jednocześnie potrafią radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach. Najlepiej czują energię innych i są empatyczni. To pomaga im zdobyć rozmówcę, a w razie potrzeby - trafić w najbardziej wrażliwe miejsce, dobierając odpowiednie słowa.

Rak: energia wykorzystywana jest jako ochrona. Działa nieustannie: przede wszystkim jej nieprzenikniona powłoka chroni samego Raka, a w sytuacjach awaryjnych jest w stanie skutecznie chronić bliskich.

Skorpion: jest to najbardziej przenikliwy ze wszystkich Znaków Wody, a jednocześnie całkowicie niekontrolowany. Cała jego energia ma na celu zniszczenie. Co więcej, są w stanie skutecznie przechowywać pomysły i ukrywać się jak nikt inny.

Ryby: Często mówi się, że przedstawiciele tego Znaku mają tendencję do posiadania zdolności paranormalnych. Najlepiej integrują się z istniejącym otoczeniem i sytuacją, a także głęboko rozumieją uczucia drugiej osoby na poziomie intuicyjnym.

Aby prawidłowo wykorzystać swoją energię, możesz nie tylko nauczyć się właściwego kierunku z horoskopu, ale także przyciągnąć moc kamieni: staną się dla ciebie prawdziwymi talizmanami i przyniosą szczęście.

Główne zdjęcie: kakao.im