Wydają je szybciej niż zarabiają.

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelec jest bardzo pracowity, więc znalezienie pieniędzy nie jest dla niego trudne, wszystko zależy od tego, co chce z nimi zrobić. Jeśli wyruszy po przygodę, na pewno wyda wszystkie swoje oszczędności finansowe. Często ma długi i nie jest to zaskakujące. Ważniejsze jest dla niego nowe doświadczenie niż posiadanie ogromnej kwoty na koncie.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ryby chętnie rozdają bezdomnym ostatnie oszczędności, nawet jeśli oznacza to, że przez kilka dni będą musiały obejść się bez jedzenia. Ryby są niesamolubne i zawsze przedkładają potrzeby innych ponad własne. Zawsze będą przekazywać darowizny na cele charytatywne, dając pieniądze potrzebującym.

Zawsze myślą o pomocy ludziom, także materialnej. Jednak gdy Ryby nie rozdają wszystkiego, wydają pieniądze na książki, muzykę lub podróżują do miejsc, które je inspirują.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodnik nie może się oprzeć nowym technologiom. Nie może się doczekać premiery nowego telefonu. Aktywnie śledzi wiadomości, a kiedy pojawia się coś nowego, z pewnością musi to zdobyć.

Wolałby nowy komputer zamiast solidnego konta bankowego i chociaż stara się być bardziej odpowiedzialny w sprawach finansowych, jest co do nich skrajnie niekonsekwentny.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Lew stara się być ostrożny i sumienny w kwestii pieniędzy, ale jest bardzo podatny na kupowanie pod wpływem impulsu. Uwielbia dawać niesamowicie drogie prezenty rodzinie, przyjaciołom, bliskim, a nawet sobie. Lew nie kupuje tanich rzeczy, woli dobra luksusowe.

Nie obchodzi go, kiedy jest oskarżany o wydawanie pieniędzy i nadmierną ekstrawagancję. Lew uwielbia się rozpieszczać, a jeśli ma ochotę na masaż lub manicure, wybiera się do najdroższego salonu w mieście.

Waga (23 września - 22 października)

Waga może być zbyt hojna z powodu chęci zadowolenia wszystkich. Starają się kontrolować swoje finanse i mieć zapasy na „deszczowy dzień”, ale nie zawsze im się to udaje.

Lubią komuś pomagać lub używać pieniędzy, aby kogoś uszczęśliwić. Pieniądze szczęścia nie dają, ale to dobry początek.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Bliźnięta są niejednoznaczne, jeśli chodzi o pieniądze. Z jednej strony oszczędzają pieniądze na przyszłość, ale z drugiej są hazardzistami. Bliźnięta uwielbiają inwestować w szybko zmieniające się projekty i programy, które powinny przynosić dobre zyski, ale narażają na ryzyko finansowe.

Zostaje mieć nadzieje, że kupią bilet loterii i nie będą spekulować swoimi oszczędnościami.

Główne zdjęcie: volkovysk.by