Niezwykły akt bezdomnej kotki został sfilmowany przez mieszkańców stolicy Korei Południowej. Naoczni świadkowie uważają, że w naszym świecie wielu ludzi powinno wyciągnąć lekcję z tej historii o matczynej miłości, bo to jest najważniejsze w naszym życiu.

Ten incydent został zarejestrowany przez mieszkańców stolicy Korei Południowej. Standard światowego designu - miasto Seul, doprowadził internautów do łez zachowaniem pięknej kotki, zachowanie której interesowało zwykłych przechodniów i nakręcili film o życiu nieszczęśliwej rodziny.

foto: mimimetr.me

foto: mimimetr.me

W przeciwieństwie do innych bezdomnych zwierząt, bohaterka filmu nie reagowała na proste smakołyki dawane przez przechodniów. Na szczęście zauważono, że kotka preferuje tylko jedzenie zapakowane w woreczki. Dowiedziawszy się o tym, ludzie zdecydowali się podążać za kotką i poznać przyczyny tego zachowania.

foto: mimimetr.me

foto: mimimetr.me

foto: mimimetr.me

Jak się okazało, zapakowane jedzenie było przeznaczone dla małego kociaka. Maleństwo prawdopodobnie urodziło się całkiem niedawno. Nieco później okazało się, że kotka urodziła cztery kocięta, ale tylko jednemu z nich udało się przeżyć, a teraz wszystkie wysiłki wędrownej matki idą tylko w tym kierunku, aby jej dziecko było najedzone i szczęśliwe.

Po tym, jak film stał się popularny w sieci, życzliwi ludzie zabrali rodzinę do schroniska dla zwierząt, gdzie żyją w cieple i komforcie.

Główne zdjęcie: mimimetr.me