Meg Ryan to utalentowana aktorka, która wszystkich zachwyca. Jest bardzo pracowita i poświęca dużo czasu pracy, czasami po prostu zapominając o sobie. Wniosła wielki wkład w światowe kino.

foto: laykni.com

Meg zaadoptowała małą dziewczynkę z Chin 14 lat temu. Jak powiedziała sama aktorka, nie specjalnie dokonała takiego wyboru, ponieważ w Ameryce proces adopcji jest bardzo długi, pracochłonny i wyczerpujący. A tam wszystko jest znacznie prostsze: podajesz płeć, wiek i za kilka miesięcy jesteś matką.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Od tego czasu jej adoptowana córka rośnie w miłości i trosce, a Ryan zrobiła wszystko dla szczęścia dziewczyny. Nazwała dziecko Daisy.

foto: laykni.com

Syn Jack, który po rozwodzie rodziców chciał mieszkać z ojcem, bardzo łatwo znalazł wspólny język z siostrą.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Ze względu na córkę aktorka zrezygnowała z wielu ról i zawsze starała się dopasować swój grafik w taki sposób, aby spędzać z nią więcej czasu.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Daisy dorasta jako miła i bardzo piękna dziewczyna. Mama i córka są bardzo blisko ze sobą, mogą dzielić się najbardziej intymnymi sprawami. Najlepsze przyjaciółki - razem 24/7. Aktorka żałuje tylko, że nie poświęciła synowi tyle uwagi i troski.

Główne zdjęcie: laykni.com