Ze względu na swój niezwykły wygląd ta dziewczyna jest już nazywana syberyjską Śnieżką, a wiele agencji modelek na świecie chce z nią współpracować.

Dziś chcemy Wam przedstawić 10-letnią Nariianę, która jest albinoską i mieszka w Jakucji.

foto: laykni.com

Na jednej z sesji fotograficznych fotograf Vadim Rufov powiedział, że ta dziewczyna jest najbardziej niezwykłą osobą, jaką spotkał.

foto: laykni.com

Najciekawsze jest to, że wszyscy krewni Nariyany mają typowy wygląd Jakutów - ciemne włosy, brwi, rzęsy, brązowe oczy. Ale ona stała się posiadaczką śnieżnobiałych włosów, niebieskich oczu, porcelanowej skóry oraz białych brwi i rzęs.

foto: laykni.com

Nawiasem mówiąc, oczy dziewczyny są bardzo wrażliwe na jasne światło, więc fotografuje się biorąc długie przerwy, aby móc odpocząć.

foto: laykni.com

Sesje fotograficzne Nariyany są publikowane w wielu zagranicznych publikacjach. W sieciach społecznościowych albinoska nazywana jest kosmicznym nieziemskim stworzeniem i syberyjską Śnieżką.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

To starsza siostra Karina, która jest jedyną członkinią rodziny (poza Nariyaną) o jasnych włosach.

foto: laykni.com

Genotyp ludów północy i pojawienie się albinosa tworzą wyjątkowe, niezwykłe połączenie.

foto: laykni.com

Otrzymaliśmy już wiele ofert od agencji modelek i agencji reklamowych” - powiedziała matka Nariyany - „ale nie chcę, aby teraz pracowała jako modelka. Dziecko powinno mieć dzieciństwo ”.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com