Każdy z nas ma własne pole energetyczne.

Jeśli jest słabe, to przez nie możesz wpłynąć na drugą osobę, dyktować jej swoje zasady. Z pewnością czułeś, że w kontaktach z niektórymi ludźmi odczuwasz spadek siły i nastroju. Wszystko to jest konsekwencją negatywnego wpływu tych osób.

Ale wśród przedstawicieli koła zodiakalnego są znaki, które mogą odbijać wysyłany im negatyw, jak lustro. A co najciekawsze, bardzo często nawet nie wiedzą o swoich super umiejętnościach.

Nr 3 – Koziorożec

Koziorożce są bardzo praktyczne. Nie wierzą w ezoteryke i w żaden mistycyzm. Koziorożce kierują się tylko suchymi faktami. Zawsze mają swoje zdanie na temat wszystkiego i nigdy nie będą prowadzeni przez innych, jeśli jest to sprzeczne z ich zasadami.

Kiedy Koziorożce czują, że komunikacja z osobą nie jest dla nich przyjemna, nigdy od razu nie próbują ograniczyć rozmowy do minimum. Ponadto istnieje taka tendencja, że ​​jeśli zazdrościsz Koziorożcowi lub życzysz mu pecha, wkrótce wszystko obróci się przeciwko Tobie.

Ponadto nieżyczliwa osoba załamie się i może zachorować na przewlekłą chorobę. Więc lepiej nie wchodź w drogę Koziorożcom.

Nr 2 – Bliźnięta

Bliźniętom bardzo łatwo jest znaleźć wspólny język, nawet z zupełnie obcym człowiekiem. Bliźnięta mogą godzinami rozmawiać o wszystkim - naprawdę lubią to robić. Podczas rozmowy Bliźnięta podświadomie pozbywają się negatywnej energii. Po prostu rozpuszczają ją w przestrzeni i całkowicie neutralizują.

Bliźnięta wiedzą, jak zbudować wokół siebie nieprzeniknioną ścianę, która odzwierciedla wszystko, co zostało powiedziane rozmówcy. Bliźnięta są praktycznie odporne na krytykę i sarkastyczne uwagi. Wszystkie negatywy odsyłają z powrotem do adresata.

Najlepszą obroną jest atak, to zasada, którą kierują się Bliźnięta. Pomaga im to oprzeć się presji innych ludzi i nie pozwala na bycie popychanym.

Nr 1 – Ryby

Pomimo tego, że Ryby są bardzo wrażliwe na otaczający je świat, praktycznie nie poddają się wpływom zewnętrznym. Mają swój wewnętrzny tajny schron i wiedzą, jak się tam ukryć.

Ryby mogą być tak oderwane od rozmowy z osobą, że nie mogą nawet zrozumieć istoty dialogu. Ryby zachowują się w ten sposób, gdy rozumieją, że człowiek emanuje negatywną energią.

W ten sposób Ryby chowają się w swoim wewnętrznym „kokonie” i zatrzymują swoje siły, często to się zdarza.

Ryby odbijają wszystkie negatywne elementy rozmówców, a nawet mnożą je kilka razy. Wszystkie te czynności wykonują podświadomie. Dlatego lepiej nie przeprowadzać takich eksperymentów z Rybami.

Główne zdjęcie: binokl.cc