Niedawno fanów Richarda Gere'a poruszyła wiadomość - prawie 70-letni aktor z Hollywood został ojcem. Jego żona Alejandra Silva urodziła mu syna. Jednak poza tym dziennikarzom nie udało się jeszcze dowiedzieć się żadnych innych szczegółów.

To małżeństwo nie jest pierwszym dla gwiazdy. Najdłuższy związek Richarda z Carey Lowell trwał 14 lat. Urodziła mu pierwsze dziecko.

Alejandra Silva również była mężatką przed spotkaniem z Gere, a dla niej jest to również drugie dziecko. Para gwiazd spotkała się w butikowym hotelu. Spotykali się przez długi czas, a następnie zalegalizowali swój związek. I bez względu na to, ilu fanów twierdzi, że ten związek jest skazany na niepowodzenie (byli zszokowani różnicą wieku - 33 lat), Richard Gere w najlepszy sposób udowodnił, że jego intencje są najszczersze. Nawiasem mówiąc, ich ślub był wspaniały.

foto: binokl.cc

Alejandra Silva jest córką Ignacio Silvy (znanego jako wiceprezesa Realu Madryt). Jej pierwsze małżeństwo z Howardem Friedlandem rozpadło się, a ona wychowuje syna Alberta.

Ogólnie rzecz biorąc, teraz żaden z fanów nie będzie wątpił w uczucia pary. Pozostaje życzyć znanym rodzicom zdrowego dziecka.

Główne zdjęcie: binokl.cc