Szef to osoba, która może być jednocześnie największym motywatorem w Twoim życiu zawodowym, złym liderem i osobą, która sprawi, że poczujesz się jak najbardziej niekompetentny na całej ziemi. Pod jakim znakiem zodiaku osoba się urodziła, odgrywa ważną rolę w określaniu, jakim będzie jako przywódca.

Astrologowie twierdzą, że znak zodiaku twojego szefa określa również, jak współpracownicy mogą mu zaimponować. Oto, co mają do powiedzenia o najgorszych szefach według astrologii:

Baran

Ludzie spod tego znaku zodiaku nie starają się zbytnio na pozycji lidera. Nie wierzą w koncepcję idei i nie w pełni ją popierają. Jeśli twój szef nie słucha i nigdy nie zwraca uwagi na twoje obawy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest spod znaku Barana.

A szefowi Barana możesz zaimponować tylko będąc prawdziwym super profesjonalistą w swojej dziedzinie i oferując mu niesamowitą ilość świeżych pomysłów, ale wszystko to zadziała tylko wtedy, gdy twój szef jest w świetnym nastroju. Jeśli Twoja wiedza i pomysły są po prostu dobre lub banalne, możesz mieć pewność, że nie zrobisz wrażenia na swoim szefie.

Lew

Lwy są dość pozytywnymi szefami, ale jednocześnie są dość zmienni w tej roli. Czasami mogą być niesamowicie urocze, ale ich nastrój może się radykalnie zmienić i stają się bardzo surowi w swoich działaniach i wypowiedziach.

Większość z nich to źli przywódcy. Ze względu na wahania nastroju mogą nie być niezawodnym wsparciem w pracy. Jest mało prawdopodobne, aby Twoje nienaganne podejście do obowiązków zawodowych zrobiło na nich wrażenie, ponieważ informacje płynące od Ciebie zazwyczaj są ignorowane.

Waga

Przywódca spod znaku Wagi nie zawsze jest graczem zespołowym. Jeśli zarządzają zespołem, każdy członek grupy w pewnym momencie poczuje się wykluczony z gry. Pomimo tego, że zajmują pozycję lidera, nie wierzą w dowodzenie jako takie. Nie są zbyt inspirujące i nie poświęcają indywidualnej uwagi każdemu podwładnemu.

Najprościej mówiąc, Waga to najgorsze przywódcy, którzy popychają wszystkich do niepożądanego rezultatu i nie dają odpowiedniej swobody działania. Aby jakoś zaimponować takiemu szefowi, a przynajmniej nie wypaść z jego łask - wszystko, co możesz zrobić, to ciężko pracować.

Skorpion

Przedstawiciele tego znaku zodiaku to niezwykle emocjonalni ludzie i dlatego oczekują od swoich podwładnych zupełnie odwrotnej, całkowitej bezwładności. Obierają najłatwiejszą drogę do zastania liderami, w rzeczywistości raczej powierzchownie zanurzają się w swoich obowiązkach zawodowych.

Dla nich kluczowym punktem w pracy nie jest sama praca. Możesz zaimponować szefowi spod znaku Skorpion tylko ciężką pracą, a nie rozmową.

Koziorożec

Koziorożce mają ogólnie bardzo stresujące podejście do pracy i stanowiska. Są gotowi do ciężkiej pracy 365 dni w roku bez przerwy. Z astrologicznego punktu widzenia Koziorożce rodzą się, by być liderami, ale często wcale tak nie jest.

Liderzy spod znaku Koziorożca gardzą głupotą i lenistwem, lubią przebywać wśród mądrych i zręcznych kolegów i pracowników.

Główne zdjęcie: google.com