Heather Locklear to najbardziej pożądana hollywoodzka aktorka lat 90. Grała główne role w popularnych serialach telewizyjnych i była nominowana do nagród. Ale to wszystko zostało w przeszłości. Jaki los miała główna amerykańska piękność lat 90, opowiemy w tym artykule.

Heather urodziła się w Westwood w najzwyklejszej amerykańskiej rodzinie. Jako dziecko Locklear nie miała niezwykłego wyglądu, a wręcz przeciwnie: szczupła, nierówny zgryz – to wszystko trudno nazwać atrakcyjnym. Ale dorastając, dziewczyna szybko zaczęła się zmieniać, a zanim poszła na uniwersytet, stała się niesamowitą pięknością. Wtedy zaczęli ją dostrzegać wpływowi reżyserzy i fotografowie.

foto: lemurov.net

W wieku 19 lat rozpoczęła karierę aktorską. I już w latach 80 o niej wszyscy wiedzieli. Sława przewróciła w głowie Heather. Dziewczyna nie mogła pozbyć się fanów i reżyserów, było też mnóstwo uwagi ze strony płci przeciwnej.

Mnogość „wrednych” ról odcisnęła piętno na osobowości samej Heather. Zamieniła się w skandaliczną osobę. Wredny charakter przejawiał się zarówno w relacjach zawodowych, jak i w życiu osobistym aktorki.

foto: lemurov.net

Tak więc dziewczyna była w związkach z wieloma atrakcyjnymi młodymi ludźmi i nie każde rozstanie kończyło się pozytywnie. Wśród jej kochanków byli aktorzy takie jak Tom Cruise, Mark Harmon, gwiazda rocka Tommy Lee i inni. Ale ze względu na ciężki charakter Heather nie mogła być w związku przez długi czas i go kończyła, albo mężczyźni, nie mogąc tego znieść, zostawiali ją.

foto: lemurov.net

Będąc w związku z Tommy Lee dziewczyna rozpoczęła swoją smutną drogę - zaczęła nadużywać alkoholu, zainteresowała się tatuażami.

Ostatnim punktem w karierze Locklear było nieoczekiwane odrzucenie roli w popularnym serialu telewizyjnym „Desperate Housewives”. Od tego czasu sława aktorki zaczęła blaknąć, a potem o niej całkowicie zapomnieli.

Ale w 2008 roku Locklear ponownie przypomniała o sobie. Ale już w zupełnie innym świetle. W mediach pojawiły się informacje, że Heather Locklear podjęła próbę samobójczą. Została uratowana, ale szybko stało się jasne, że Heather jest w ciężkim stanie depresji, dlatego została przyjęta do kliniki.

Po 4 latach była aktorka ponownie próbowała odebrać sobie życie, ale jej siostra ją przed tym uratowała.

Tak więc w swoim życiu Heather widziała zarówno oszałamiający sukces, jak i jego smutne odbicie.

Główne zdjęcie: lemurov.net