Najwyraźniej niektóre kreskówki nie są tak dalekie od rzeczywistości. W Wielkiej Brytanii mieszka urocza para - lis Marley i buldog Ernie. Mogłoby się wydawać, że ich prawdziwy związek ożywił fabułę wzruszającej animowanej opowieści Disneya „Lis i pies”. Spójrz na tę parę - jak uroczo razem wyglądają!

Historia niesamowitej i wzruszającej przyjaźni lisa i buldoga

Historia niesamowitej i wzruszającej przyjaźni między lisem a buldogiem rozpoczęła się w kwietniu tego roku, kiedy to 28-letnia mieszkanka brytyjskiej wyspy Pauline Ashanollah uratowała porzuconego przez matkę małego dwutygodniowego lisa.

Biedactwo zostało znalezione w lesie przez miejscową parę. Wiedzieli, że Pauline udziela pomoc zwierzętom, więc pospieszyli zanieść do niej maleństwo. Miłośniczka zwierząt była oszołomiona, kiedy po raz pierwszy zobaczyła lisa, ponieważ młode było tak małe, że mogło zmieścić się w dłoni dziewczyny.

foto: colady.ru

Aby spędzać więcej czasu z chorym lisem, który wymagał codziennej opieki, dziewczyna musiała porzucić ulubioną pracę. Pauline przyznaje, że wcale tego nie żałuje. Dziewczyna dodała:

„Byłam bardzo zmęczona opieką nad biednym zwierzęciem. Postarzałam się chyba o około dziesięć lat, musiałam rzucić wymarzoną pracę, ponieważ pojawił się lis, ale warto było zobaczyć go tak szczęśliwego i zdrowego. "

Według dziewczyny lis był w kiepskim stanie, na jego ciele było dużo kleszczy i różnego rodzaju robaków, biedny lis ledwo mógł oddychać. Pauline jest pewna, że ​​gdyby ta para dotarła 15 minut później, lis by tego nie przeżył.

foto: colady.ru

Lis i Bulldog są najlepszymi przyjaciółmi

Oczywiście wymagało to dużo czasu, wysiłku i cierpliwości. Pauline podawała lisowi wszystkie potrzebne lekarstwa i karmiła go jak kociaka z butelki mlekiem co 90 minut. Dzięki niej słaby lis zamienił się w pięknego, zdrowego i szczęśliwego lisa, którego dziewczyna nazwała Marley. To wtedy Pauline zaniepokoiła się jednym pytaniem: czy lis dogada się z jej czteroletnim buldogiem o imieniu Ernie? Okazało się jednak, że dziewczyna na próżno się martwiła, ponieważ lis i buldog stali się najlepszymi przyjaciółmi już trzy tygodnie po ich pierwszym spotkaniu.

„Na początku martwiłam się o Marley, zastanawiałam się, czy potrafi dogadać się z moim psem. Na początku Ernie bał się Marleya, on też go nie lubił, ale stopniowo zaczął podchodzić i kłaść się bliżej lęgowiska, a po trzech tygodniach jego pobytu u mnie zaczęli się razem bawić. W pewnym momencie po prostu zaczęli razem biegać i od tego czasu stali się najlepszymi przyjaciółmi ”- wspomina Pauline.

Teraz Marley i Ernie są nierozłączni. Są bardzo przyjaźni i nigdy się nie obrażają nawzajem. Zwierzęta bawią się ze sobą przez cały dzień, razem spacerują i razem zasypiają. Tylko spójrz, jak słodko śpią razem!

foto: colady.ru

Kreskówka Disneya „Lis i pies” zostaje wcielona w życie

Teraz ta para jest praktycznie żywym ucieleśnieniem postaci ze starej kreskówki Disneya „Lis i pies”. Dziewczyna przyznaje, że ta przyjaźń wygląda niesamowicie cudownie, ponieważ z reguły psy są uczone aby polować na lisy. Ich wzruszająca relacja dowodzi, że przyjaźń może się rozwijać niezależnie od okoliczności i opinii publicznej, czy też, jak w przypadku tych dwóch, naturalnych instynktów. Chyba się zgodzisz, że możemy się wiele nauczyć od tych wspaniałych przyjaciół!

foto: colady.ru

Główne zdjęcie: colady.ru