Osoba, która zrobi wszystko, aby zobaczyć Twój uśmiech.

Kochaj osobę, która razem z tobą jest gotowa do walki z całym światem. Osobę, która zrobi wszystko, aby zobaczyć Twój uśmiech. Osobę, która z wszystkiego zrezygnuje, która potrafi przebiec setki kilometrów i która ominie wszelkie przeszkody tylko po to, by być z Tobą.

Kochaj osobę, która nigdy cię nie opuści w trudnych czasach. Osobę, która nie ucieknie, gdy tylko zobaczy łzy w Twoich oczach. Osobę, która naprawdę będzie z Tobą w smutku i radości. Kochaj osobę, która chce cię kochać, a nie tylko uważać Ciebie za swoją własność.

Kochaj osobę, która się nie poddaje, nawet jeśli rodzina jest przeciwna Twojemu związkowi. Osobę, która jest gotowa ich przekonać i pokazać Twoją wyjątkowość. Kochaj osobę, która zignoruje wszelką krytykę, wszelkie plotki i wszelkie osądzające opinie. Osobę, która jest zawsze gotowa Cię chronić, gdziekolwiek jesteś. Osobę, która nigdy nie pozwoli Ci martwić się o wspólną przyszłość.

Kochaj osobę, która nie boi się odległości, nieuniknionych kłótni, a nawet Twojej przeszłości. Osobę, która nie będzie czuła się nieswojo z twoimi przyjaciółmi, która zrozumie, że masz za dużo pracy i która nigdy nie zada Ci zbędnych pytań, ponieważ ufa bezwarunkowo. Kochaj osobę, która spokojnie odpowie na każde wyzwanie, ponieważ jest pewna, że nigdy nie przeszkodzi to waszemu związkowi.

Kochaj osobę, która jest gotowa włożyć dodatkowy wysiłek. Osobę, która nie zapomni życzyć wszystkiego najlepszego Twojej mamie, która po ciężkim dniu pracy przyniesie Twoje ulubione lody, której jedynym pragnieniem jest zawsze widzieć Twój piękny uśmiech.

Kochaj osobę, dla której zawsze będziesz priorytetem, nie na jeden dzień, ale na całe życie. Osobę, która porzuci wszystkie plany, jeśli wie, że naprawdę jest potrzebna. Osobę, która nigdy nie znajdzie wymówek, żeby uciec od ciebie do przyjaciół. Osobę, która nigdy nie będzie stawiała pracy wyżej Ciebie. Kochaj osobę, której możesz zaufać, kiedy mówi „na zawsze”, ponieważ wiesz, że dokładnie o to chodzi!

Kochaj osobę, która nie wierzyła w los przed spotkaniem z Tobą. Osobę, która nigdy w pełni nie zrozumiała, czym jest bratnia dusza, dopóki nie porozmawiała z Tobą.

Kochaj osobę, która troszczy się o twoją mamę, która przyjaźni się z twoimi krewnymi i która nigdy nie dała się zastraszyć spotkaniem z Twoim tatą. Kochaj osobę, która próbuje poznać twoich przyjaciół, ponieważ rozumie, jak są dla ciebie ważni.

Kochaj osobę, która nigdy się nie podda! Osobę, która rozumie, jak silna jest więź między wami i która nie może z tego tak po prostu zrezygnować. Kochaj osobę, która marzy o zbudowaniu z Tobą domu. Osobę, która widzi z Tobą wspólną przyszłość, która ma nadzieję na stworzenie z Tobą rodziny i która nie może się doczekać chwili, kiedy powie „Zgadzam się”.

Nie zakochuj się w kimś, kto ciągle wątpi, czy chce z tobą przyszłości. Osoba, która mówi, że jesteś za młoda, która umawia się z Tobą dla zabawy i po prostu chce mieć romans.

Kochaj osobę, która traktuje cię poważnie i przez długi czas. Osobę, która nie bierze twojej obecności za pewnik. Osobę, która rozumie, jakie ma szczęście, że cię spotkał.

Kochaj osobę, która nie ucieknie po pierwszej kłótni. Osobę, która widziała wszystkie twoje złe strony i każdego dnia wciąż znajduje nowe powody, by cię kochać. Osobę, która postrzega was dwoje jako zespół, a nie jako dwie oddzielne osoby.

Osobę, która wie, jak ważna jesteś, która zaopiekuje się Tobą jak nikt inny.

Główne zdjęcie: all4soul.com