Nasze ukochane zwierzaki zawsze nas potrafią zaskoczyć. Russell Jones z Londynu niedawno doświadczył tego na swoim portfelu, kiedy poszedł do weterynarza ze swoim psem Billym. Biedak z jakiegoś nieznanego powodu zaczął utykać na przednią łapę, ale doświadczony specjalista szybko zorientował się, o co chodzi. Odpowiedź jest niesamowita.

To jest pies Billy i ma się dobrze

foto: lemurov.net

Jednak na tym zdjęciu jest zupełnie inaczej - pies wyraźnie kuleje

foto: lemurov.net

Jak powiedział Russell, kiedy utykanie Billy'ego nie ustąpiło po kilku dniach, zaniepokoił się i poszedł do weterynarza. Właściciel wiedział na pewno, że nie było żadnych incydentów, pies nie miał gdzie się zranić. Tym straszniejsze - to jest coś w środku, coś nieznanego i niebezpiecznego! Zapłacił 400 dolarów za prześwietlenia i inne badania, ale był zdumiony odpowiedzią lekarza - pies jest całkowicie zdrowy! Kuleje, bo tak chce. Dokładniej, pies kuleje, ponieważ w ten sposób naśladuje swojego właściciela!

Okazuje się, że z Billym wszystko jest w porządku, ale widzi, że z jego panem nie jest, dlatego stara się być z nim solidarny! Takie zachowanie nie jest rzadkie wśród zwierząt. Zwierzęta często udają chore, aby uzyskać niewielki przywilej, ale w tym przypadku pies zrobił to wyłącznie z litości i chęci współczucia właścicielowi.

Główne zdjęcie: lemurov.net