Astrologowie powiedzieli, które znaki zodiaku uważają miłość za grę. Po prostu nie wiedzą, jak zbudować dobre relacje i prawie zawsze dostają to, czego chcą od partnera, poprzez manipulację.

Kim są te znaki zodiaku, które lubią manipulować?

Baran

Na pierwszy rzut oka Baran wydaje się być dość bezpośredni, ponieważ w miłości dąży do wzajemnych uczuć. Baran nie waha się wyznać miłości i niemal natychmiast poprosić o rękę. Uklęknie, będzie nosił na rękach. W zamian potrzebuje tylko jednej rzeczy - twojego serca, oddanego do wyłącznego użytku. I zrobi wszystko, ucieknie się do wszelkich metod, abyś stała się jego posłuszną dziewczynką.

Nie daj się zmylić. Będzie pisać 10 razy dziennie i pytać, czy jadłaś, czy jest Ci ciepło, będzie Ci towarzyszył w pracy i ochroni przed gradem i deszczem. Ale wszystko to po to by „posiadać”, a nie z dobroci duszy.

Strzelec

Strzelcy są z natury nieco niemoralni. Z jednej strony są radykalnie uczciwi i mówią niewygodną prawdę. Z drugiej strony po prostu nie są obciążeni moralnością. Strzelec mówi prawdę, chociaż wie, że potrafi tym zranić innych. Ale nie obchodzi go to. W ten sam sposób Strzelec może manipulować bez wyrzutów sumienia.

Strzelec wie, że oczekuje się od niego tylko prawdy - jego autorytet działa dla niego. Dlatego kłamstwo tego znaku pozostaje subtelnie ukryte za skandaliczną brawurą.

Strzelec każde działanie swojego partnera zwróci przeciwko niemu. Będzie w stanie zniekształcić fakty w taki sposób, że wywoła poczucie winy u ukochanej osoby. I nie będzie kłamał w tym momencie. A ukochana osoba, czując się winna, zrobi wszystko dla Strzelca.

Bliźnięta

Te znaki zodiaku potrafią bardzo dobrze manipulować ludźmi. Całe ich życie to teatr. Noszą maski, kłamią, manipulują. Bliźnięta nie widzą w tym nic nagannego. Dla nich jest to w porządku rzeczy. Często sami nie rozumieją, że owijają innych wokół palca.

Bliźnięta mogą udawać, że są chore, zmęczone lub czują się okropnie, aby ich partner mógł coś dla nich zrobić. I nigdy nie przyznają się, że w rzeczywistości nie jest tak źle. Ponadto przedstawiciele spod tego znaku uwielbiają stosować metodę „kija i marchewki”. Najpierw będą chwalić, a potem karcić.

To bardzo skuteczna manipulacja, ponieważ partner najpierw rozluźnia się od pochwały, zdejmuje „zbroję”, a następnie otrzymuje „dźgnięcie” z wyrzutem. I oczywiście robi to, czego chce przedstawiciel spod tego znaku zodiaku.

Rzeczywiście łatwiej jest zrobić to, czego chcą od ciebie, cokolwiek to jest. Bo jeśli Bliźnięta nie dostaną tego, czego chcą, wpadną w furię i będą obrażać się przez bardzo długi czas.

Główne zdjęcie: volkovysk.by