51-letnia aktorka kardynalnie zmieniła swój wizerunek

Jennifer Lopez nigdy nie przestaje zadziwiać fanów swoją niesamowitą sylwetką, spektakularnym wyglądem i seksownymi ujęciami. Lubi też eksperymentować ze stylem i wydaje się, że fani widzieli piosenkarkę z szeroką gamą fryzur i kolorów włosów. Muszą tylko zgadywać, czy Jennifer pozuje w peruce, czy naprawdę zgadza się na drastyczne zmiany.

Tym razem Lopez została bohaterką jubileuszowego wydania błyszczącego magazynu „Allure”. Aby zrobić zmysłową sesję, przymierzyła kilka odważnych strojów, a także pokazała nową fryzurę.

Zmysłowa piękność z krótkimi włosami ufarbowanymi na miodowo-brązowe odcienie. Piosenkarka preferowała przydymiony makijaż z akcentem na oczach, a pulchne usta podkreślał błyszczyk w kolorze nude.

W jednym z ujęć Jennifer została uchwycona nago, jedynie zakrywając dłońmi swoje piękne piersi. Włożyła tylko błyszczące rękawiczki z wieloma kamieniami i cyrkoniami. Czarno-białe zdjęcie zachwyciło fanów artystki.

Na innym zdjęciu piosenkarka hitu „On the floor” jest uchwycona tylko w jednej prześwitującej siateczce usianej kryształkami. Jennifer owinęła swoje piersi, wdzięczną szyję i schowała włosy pod szalikiem.

Fani Lopez nazwali ją ikoną stylu i po raz kolejny zasypali ją komplementami: „Wow! Wspaniała ”,„ Piękna z tą fryzurą ”,„ Królowa, jak zawsze! ”,„ Niesamowita kobieta ”.

Główne zdjęcie: muz-tv.ru