Większość ludzi ma tendencję do przekonania, że ​​ich druga połowa istnieje. Może to prawda, ale spotkanie prawdziwej miłości nie jest łatwe. Szczęściarze znajdują partnera na początku życia, a inni są zmuszeni na szukanie swojej miłości przez wiele lat. Czasami spotykamy ludzi, których związek nie jest zbyt udany. Astrologowie wiedzą, jakie znaki zodiaku często mają pecha w miłości.

Bliźnięta

Najważniejszym powodem dla którego Bliźnięta mają pecha w miłości jest fakt, że same ją odrzucają, gdy czują że coś się dzieję w ich życiu miłosnym. Że wszystko idzie w kierunku poważnej i stabilnej relacji. Bliźnięta natychmiast wpadają w panikę i otępienie, i uciekają od swojego szczęścia...

Dziwne, dlaczego tak się dzieje, bo w innych sytuacjach życiowych Bliźnięta nie chowają się po krzakach i wykorzystują szansy losu. Być może przyczyna leży w frywolności tego znaku zodiaku. Boją się lojalności, boją się kochać i poświęcić swoje życie jednej osobie. Dlatego wolą żyć beztrosko i radośnie. Dopiero po wielu latach Bliźnięta spoglądają wstecz na swoje życie i zaczynają rozumieć, jak bardzo są samotni.

Panna

Problem Panny to wygórowane wymagania i oczekiwania ze strony partnera. Wolałyby być same niż w związku z kimś, kto nie spełnia ich wysokich standardów. W głowie Panny wizerunek idealnego partnera jest wyraźnie określony. Problem w tym, że idealni ludzie nie istnieją.

Wszyscy potencjalni partnerzy, których spotyka Panna, są dokładnie badani pod kątem zgodności z jej własnym ideałem. Jeśli dana osoba nie spełnia przynajmniej jednego kryterium, to Panna bez wahania kończy związek. Panna nie może pogodzić się z faktem, że gdy tylko zredukuje listę wymagań, może natychmiast znaleźć bratnią duszę. Poza tym dużo czasu poświęca pracy i karierze, co również ma szkodliwy wpływ na szczęście osobiste.

Rak

Nie rezygnuje z próby znalezienia miłości, ale jego nadmierne dążenie do celu psuje wszystko. Rak próbuje ulepszyć rodzinne relacje, ale jednocześnie wpycha drugą połowę w „sztywne ramki”, nie dając jej wolności. Raki powinni po prostu obniżyć poprzeczkę, dać swobodę swojemu partnerowi, a wtedy sprawy na froncie miłosnym pójdą znacznie lepiej.

Jeśli partner nie może wytrzymać takiej presji i zerwie związek, wtedy Rak będzie przez długi czas opowiadać wszystkim jak okrutna jest miłość, nie zauważając swojej winy.

Główne zdjęcie: google.com