Cynthia Bonfante Pereira mieszka w Brazylii i pracuje jako logopeda z dziećmi z zespołem Downa. Uczą się dostrzegać umiejętności językowe i komunikacyjne.

Pomimo tego, że zawód dziewczyny nie należy do najłatwiejszych, bardzo kocha dzieci i zawsze z radością biegnie do pracy.

Niedawno w jej życiu zaszły bardzo przyjemne zmiany - wyszła za mąż. W weselu wzięły udział osoby bliskie nowożeńcom - są to krewni, przyjaciele i koledzy.

Ale pan młody zdecydował, że jednak należy jeszcze kogoś zaprosić. I wymyślił naprawdę wzruszającą niespodziankę dla swojej narzeczonej. Potajemnie od Cynthii zadzwonił do rodziców dzieci, z którymi pracuje i zaprosił ich na ślub.

foto: laykni.com

Cztery dziewczyny i trzech chłopców przyszły na uroczystość, aby pogratulować ich ukochanej pani logoped. Dziewczyny ubrane były w piękne białe sukienki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni z muszką.

foto: laykni.com

Szczególnie uroczo wyglądali chłopcy, którzy prowadzili samochód elektryczny. Szczęśliwa panna młoda nie mogła powstrzymać łez, a nawet pan młody prawie uronił łzę. Najstarsze z dzieci wręczyło młodym obrączki ślubne.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: laykni.com