Styl życia tych dwóch sióstr jest zupełnie inny.

Czasami zdarza się, że siostry i bracia celebrytów pozostają w ich cieniu. Tak też stało się z Louise Adams, młodszą siostrą byłej „Posh Spice”, a teraz projektantką mody Victorią Beckham.

foto: wday.ru

Louise jest prawie dwa lata młodsza od Vicki. Z wyglądu są dość podobne, ale ich sposób życia jest radykalnie inny. Starsza siostra jest skąpana w luksusie i znana na całym świecie. Młodsza siostra nie odniosła szczególnego sukcesu. Nie ma nic wspólnego z showbiznesem. Na początku 2010 roku Adams otworzyła własny sklep odzieżowy, ale szybko zbankrutowała.

Życie osobiste dziewczyny również nie rozwija się w najbardziej udany sposób. W 2002 roku wyszła za mąż za dyrektora firmy telefonii komórkowej, ale małżeństwo rozpadło się pięć lat później. Wkrótce nastąpiła druga próba - Louise wyszła za mąż za menedżera ds. Komunikacji Darren Flood. Ale w 2014 roku ten związek również się rozpadł. Nawiasem mówiąc, według plotek Victoria zapłaciła za oba śluby, a także pomogła rozpocząć życie od nowa po trudnych rozwodach.

Teraz Louise samotnie wychowuje czworo dzieci. Niedawno paparazzi zauważyli ją w nowym miejscu pracy. Adams dostała pracę na parkingu w Centrum COVID w Essex. Otrzymuje, sądząc po oficjalnych stawkach dla pracowników szpitala, 13 dolarów za godzinę - mniej niż 1000 rubli.

foto: wday.ru

Oczywiście trudno to porównać z dochodami Viktorii, której majątek według najnowszych szacunków sięga 335 mln funtów szterlingów.

„To bardzo ostry kontrast między dwiema dziewczynami, które urodziły się w tej samej rodzinie, ale poszły różnymi drogami” - powiedzieli znajomi rodziny. „Ale Louise jest godna szacunku za to, że żyje z uczciwej pracy i nie boi się pracować na pierwszej linii frontu z COVID”.

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Główne zdjęcie: wday.ru