Mike Tyson i Arnold Schwarzenegger to gwiazdy sportu, których osiągnięcia na zawsze pozostaną w historii. Nic dziwnego, że celebryci zdecydowali się na wspólny wypoczynek i świetnie się bawili.

Zdjęcia ze wspólnego wypoczynku Mike'a Tysona i Arnolda Schwarzeneggera udostępnił amerykański sportowiec, 34-letnia gwiazda UFC Henry Sejudo. Sportowiec został zaproszony na „imprezę” dwóch celebrytów, a mężczyzna nie mógł przegapić szansy na uchwycenie legend.

Co robili Mike Tyson i Arnold Schwarzenegger?

Mike Tyson złożył wizytę legendarnemu kulturyście Arnoldowi Schwarzeneggerowi, który obecnie mieszka w swojej rezydencji w Los Angeles.

Gwiazda kulturystyki ciepło powitał Tysona i zaprosił go do rywalizacji w różnych dyscyplinach sportowych. Przede wszystkim ta dwójka postanowiła zagrać w szachy. Niestety nie wiadomo, kto z tej walki wyszedł zwycięsko.

foto: joinfo.com

Później słynni sportowcy poszli grać w golfa, gdzie zwycięstwo pozostało z Mikem Tysonem. Przez cały ten czas dwóm gwiazdom towarzyszył Henry Sejudo, który sądząc po zdjęciach był zachwycony, że mógł spędzić czas z legendarnym Mikiem Tysonem i Arnoldem Schwarzeneggerem.

Zawodnik UFC powiedział, że ma zaszczyt być gościem najsłynniejszego kulturysty. Henry nazwał również Arnolda ucieleśnieniem prawdziwego amerykańskiego snu.

Nic dziwnego, że Henry był tak entuzjastycznie nastawiony do zaproszenia Arnolda Schwarzeneggera. Sportowiec stał się nie tylko gwiazdą filmową i znanym politykiem, ale także zdobył prawo do kierowania armią Ziemian, gdyby kosmici nagle zaatakowali naszą planetę.

Główne zdjęcie: joinfo.com