Zdjęcia członków rodziny królewskiej w dzieciństwie cieszą się ogromnym zainteresowaniem milionów fanów. Publikujemy wyjątkowe zdjęcia Kate Middleton, Meghan Markle, księżnej Diany, jej synów i Elżbiety II.

Elżbieta II

Królowa Wielkiej Brytanii urodziła się w rezydencji hrabiego Strathmore na Bruton Street w Londynie w 1926 roku. Poród był trudny. Żona króla Jerzego VI musiała przejść cesarskie cięcie. Dzięki doświadczonym lekarzom życie matki i dziecka nie było zagrożone. Dziewczyna dorosła na kobietę o dobrym zdrowiu i silnym charakterze.

foto: google

Diana Spencer

Księżniczka Walii była najmłodszą córką hrabiego Johna Spencera i Frances Kydd. Urodziła się w Sandringham w 1961 roku. Diana urodziła się rok po tym, jak jej rodzice stracili tak długo oczekiwanego syna. Chłopiec zmarł kilka godzin po urodzeniu. Spencer była aktywnym dzieckiem z niesamowitą wyobraźnią.

foto: google

Kate Middleton

Księżna Cambridge jest najstarszym dzieckiem Michaela i Carol Middleton. Zwykli pracownicy British Airways założyli własną firmę. Rodzina Kate założyłą firmę, która sprzedaje artykuły świąteczne. Królewska dama urodziła się w 1982 roku w małym miasteczku Reading. Mówią, że Kate Middleton jest kopią swojej matki w młodości.

foto: google

Megan Markle

Żona księcia Harry'ego urodziła się w Los Angeles w 1981 roku. Jej matka, Doria Ragland, pracowała na pół etatu w studiu telewizyjnym, a jej ojciec, Thomas, był operatorem. Po rozwodzie rodziców Megan została z matką. Wpłynęło to na aktorkę z serialu „W garniturach". Markle dorastała jako feministka, odniosła sukces dzięki dążeniu do celu. Dzięki matce księżna Sussex zaczęła prowadzić zdrowy tryb życia.

„Urodziłam się w Los Angeles i dorastałam jako dziewczyna, która wierzy, że większość rzeczy można wyleczyć za pomocą jogi, plaży lub kilku awokado” – powiedziała o sobie Megan.

foto: google

Książę William

Pierworodny syn Diany i Karola urodził się w 1982 roku w St. Mary's Hospital w Londynie. Jego pełne imię to William Arthur Philip Louis. Został pierwszym przyszłym królem, który urodził się poza pałacem królewskim. Według urzędników pałacowych William był niespokojny i sprawiał wiele kłopotów zarówno rodzicom, jak i niani.

foto: google

Książę Harry

Najmłodszy syn księcia i księżnej Walii urodził się dwa lata po swoim bracie. Rodzina i prasa nazywały go Harrym, ale w rzeczywistości nazywa się Henry Charles Albert David. Według Diany William uwielbiał swojego brata. Zawsze chciał się nim opiekować i bawić. Mały Harry wraz z matką trafił na okładkę brytyjskiego magazynu „Woman's Own” dwa miesiące po urodzeniu.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com