Ryan Lowry, dwudziestoletni Amerykanin, u którego od dzieciństwa zdiagnozowano autyzm, marzył o karierze w branży IT i animacji. Opublikował odręcznie napisane CV na LinkedIn i został zaproszony do pracy nawet w tak dużej firmie jak Microsoft.

O tym zostało opowiedziane na portalu HoneyNine. Ryan Lowry ukończył szkołę średnią w Wirginii, a następnie dostał pracę jako barista w kawiarni, ale jego marzenie o połączeniu swojego życia z IT pozostało. Był przekonany, że nie zainteresuje pracodawców ze względu na swoje problemy zdrowotne. Mimo to młody człowiek nie stracił nadziei i wkrótce zadeklarował się w niecodzienny sposób.

Lowry napisał esej na papierze o sobie. Chłopak napisał, że ma autyzm, że ma wyjątkowe poczucie humoru, a co najważniejsze ogromne zainteresowanie matematyką i technologią. Pod koniec swojego niezwykłego CV Ryan podziękował użytkownikom sieci społecznościowej za uwagę i poprosił osoby zainteresowane jego CV o skontaktowanie się z nim.

Obiecał, że będzie codziennie przychodził do pracy. I jak się okazało, jeśli naprawdę chcesz osiągnąć swój cel, to na pewno to zrobisz. Dążenie do celu pomogło mu osiągnąć rezultaty.

foto: lemurov.net

Co za niespodzianka dla chłopaka, gdy jego list uzyskał 6 milionów wyświetleń i 180 tysięcy polubień. Ryan powiedział, że skontaktowali się z nim nawet przedstawiciele tak wielkich firm jak Amazon i Microsoft. Przyznał, że nie mógł uwierzyć w tak wielkie szczęście, że tacy technologiczni giganci naprawdę chcą go zatrudnić.

Teraz Lowry musi przejść przez spotkania rekrutacyjne. Nie zdecydował jeszcze, gdzie chce pracować i planuje ocenić wszystkie zaproponowane opcje.

Source: youtube.com

W ten sposób zwykły chłopak udowodnił swoim przykładem, że cele życiowe są osiągalne, po prostu trzeba czegoś bardzo mocno chcieć i podjąć wysiłek.

Główne zdjęcie: lemurov.net