Na widok rannej kotki serce przyszłej matki zamarło. Postanowiła pomóc swojej nowej znajomej, mimo to że zwierzak miał niedługo urodzić.

Lauren Meiners przez wiele lat brała do domu tymczasowego zwierząt, które potrzebowały pomocy. Dziewczyna karmiła i opiekowała się chorymi zwierzętami, a następnie szukała dla nich nowych właścicieli. Ale kiedy Lauren zaszła w ciążę córką Kylie, postanowiła zrobić sobie przerwę od działalności charytatywnej i całkowicie poświęcić czas dziecku. Musiała jednak wycofać się ze swojej decyzji, gdy w jej życiu pojawiła się kotka o imieniu Dove.

Laura i jej mąż znaleźli ją na pustym parkingu. Kotka została ranna i nie mogła się ruszać. Do tego okazało się, że wkrótce zostanie mamą – tak jak Lauren. Serce kobiety zamarło. Próbowała złapać kotkę za pomocą jedzenia, a gdy tylko ona podniosła się, to owinęła ją w kurtkę i zabrała do weterynarza.

Po wizycie u lekarza para zabrała Dove do domu. Przyszli rodzice próbowali znaleźć dla niej właścicieli, ale okoliczni mieszkańcy powiedzieli, że kotka przez całe życie mieszkała na ulicy. Lauren nie była przyzwyczajona do pozostawiania zwierząt w niebezpieczeństwie i pomimo ciąży postanowiła pomóc Dove i jej kociętom.

Laurę łączyła szczególna więź ze swoją nową znajomą. Dwie przyszłe matki spędzały ze sobą cały czas, miały te same uczucia i rozumiały się bez słów. „Wszędzie chodziła za mną i uwielbiała siedzieć obok mnie na naszym małym ogródku. Jadłyśmy razem śniadanie i głaskałam ją po brzuchu”- powiedziała Lauren w wywiadzie.

Nadszedł czas i Lauren pojechała do szpitala rodzić, a kiedy wróciła, odkryła, że ​​Dove również została matką – matką sześciu uroczych kociąt. Właścicielka i jej kotka urodziły prawie w tym samym czasie! A potem zaczęły się zwykłe zmartwienia, znane wszystkim rodzicom. Kocięta dorosły – podobnie jak Kylie, która po pięciu miesiącach zaczęła zwracać na nie uwagę i z zainteresowaniem przyglądać się, jak jedzą i bawią się.

Kiedy kocięta były wystarczająco silne, Laura i jej rodzina znaleźli nowych właścicieli dla wszystkich siedmiu zwierząt. Rodzina z przykrością rozstała się ze zwierzętami, do których już się przywiązała, ale na szczęście Dove i jej młode nie przeprowadziły się daleko. Kocia mama zamieszkała w domu bliskiej przyjaciółki kobiety, więc Lauren ma możliwość od czasu do czasu odwiedzać kotkę, która spędziła z nią ten niezapomniany czas w oczekiwaniu na dziecko.

Główne zdjęcie: google.com