Użytkowniczka TikTok @wowyoufoundme__ nagle opublikowała popularne wideo z ponad 2,8 milionami wyświetleń. Dziewczyna filmowała grę kota z pająkiem, kiedy nieostrożny ruch zwierzęcia sprawił, że pająk znalazł się na jej twarzy.

Na filmiku pręgowany kot bawi się owadem. Dotyka go łapą, a pająk broni się i próbuje wyglądać na jak największego. W pewnym momencie kot podchodzi jeszcze bliżej, pająk podnosi przednie łapy w postawie obronnej, na co zwierzak uderza pająka, który nagle znajduje się na twarzy dziewczyny, która filmuje to na wideo.

Krzyki i pisk, kamera obraca się, pokazując, że wszystko dzieje się na schodach drugiego piętra, a niezręczny ruch może doprowadzić do upadku. Ale właścicielka utrzymała się i opowiedziała o swojej przygodzie. Komentatorzy filmiku w większości współczuli dziewczynie. „Nie wspominając już o tym, że pająk był wielkości kociej łapy”, „Dobrze, że nie spadłaś z tamtych schodów, w moim przypadku byłoby zupełnie inaczej”, „Po tym będę potrzebować terapii”, „Krzyczałam razem z Tobą, dziewczyno” – napisali internauci. Ale byli tacy, którzy chełpili się: „Zasługujesz na to dlatego, że zmusiłaś przejść przez to zarówno kota, jak i pająka”.

Source: TikTok

Główne zdjęcie: google.com