Amerykanka Mary Lynn podzieliła się historią niesamowitej przygody swojego zwierzaka Raji. Dziewczyna nie mogła znaleźć psa po tym, jak zaczęli puszczać fajerwerki na pobliskim podwórku.

Jak większość zwierzaków, Raja jest przerażona fajerwerkami i petardami z powodu głośnego dźwięku. Zaniepokojeni właściciele przez kilka godzin jeździli po okolicy i rozmawiali z sąsiadami, ale nie mogli znaleźć psa. Zmartwiona Lynn poprosiła o pomoc w mediach społecznościowych.

Rano zadzwonił dzwonek do drzwi wejściowych. Na progu siedziała „zguba”. Kiedy właściciele psa obejrzeli nagranie z kamery monitorującej, stało się jasne, że nie ma komu szczególnie podziękować. To nie dobry Samarytanin zadzwonił do drzwi, a Raja!

Sunia postępowała zgodnie z instrukcjami: nacisnęła dzwonek, odsunęła się od kamery i spokojnie czekała, aż ​​drzwi zostaną otwarte. Teraz właściciele zastanawiają się, kiedy ich pies zdołał się tego nauczyć? Nikt nie pokazywał Raji jak korzystać z dzwonka.

Source: youtube.com

Według kobiety zwierzak prawdopodobnie przespacerował całą okolicę. Zajęło dużo czasu, aby wyciągnąć rzepik z sierści psa.

Główne zdjęcie: lemurov.net