O niezwykłym wizerunku gwiazdy dyskutują w Internecie.

Kris rządzi całym klanem Kardashian-Jenner przez wiele lat z rzędu.

To ona uczyniła ze swoich córek światowe gwiazdy i do tej pory nikt nie potrafi zrozumieć fenomenu ich sukcesu i popularności. Na przykład o niesamowitej Kim Kardashian piszą i bronią dysertacji z psychologii.

W przeciwieństwie do swoich córek, z których nawet najstarsze nie mają nic przeciwko temu aby pokazać „trochę” ciała, Kris woli wizerunek kobiety biznesu: uwielbia eleganckie suknie wieczorowe i garnitury. Chociaż figura Jenner pozwala chodzić w mini. Na przykład na początku tego roku paparazzi złapali Kris na parkingu. Ona ubrana była w spodnie, które dość ciasno opinały jej biodra. I stało się jasne, do kogo są podobne jej córki.

Ale czasami Jenner, jak każda kobieta, chce zmienić swój wizerunek przynajmniej na jeden wieczór. Co prawda ​​nie zawsze to się udaje. Zimą, kiedy znana matka z Kylie i Kendall pojechała do elitarnego ośrodka narciarskiego, wybrała ponury i śmieszny garnitur. Ten strój wyglądał dziwnie na Kris. Sądząc po wyglądzie córek, które wydawały się wstydzić iść obok, nie aprobowały wyboru matki.

Teraz Kris postanowiła, że potrzebuje romantyki. Na spacer ze swoim młodym chłopakiem Corey Gamble założyła na sobie „rustykalną” sukienkę z otwartymi ramionami, elastyczny gorset i puszystą spódnicę. Niestety, z energicznej i stylowej kobiety w takim stroju gwiazda zamieniła się w stateczną matronę. Ukochany najwyraźniej nie jest przyzwyczajony do takiego wizerunku Jenner i starał się trzymać niezbyt blisko jej.

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Przypomnijmy, że 65-letnia Kris i 40-letni Corey spotykają się od ponad sześciu lat, a córki Kris wcale nie są zakłopotane znaczną różnicą wieku między ich matką a jej partnerem. „Podoba mi się, że mamy tak dużą rodzinę” – powiedziała Kim w jednym z odcinków programu telewizyjnego „Family Kardashian”. - Znaleźć kogoś, kto naprawdę Ci odpowiada, z którym poczujesz się dobrze i spokojnie... Myślę, że moja mama ma szczęście”.

Główne zdjęcie: wday.ru