Wskaźnik rozwodów wśród młodych małżeństw dramatycznie wzrósł w ostatnich dziesięcioleciach. Starsze pokolenie narzeka, że ​​ich dzieci i wnuki nie szanują instytucji małżeństwa tak bardzo, jak to było wcześniej. Młodzi ludzie biorą ślub, mieszkają razem rok lub dwa, a potem ze skandalem się rozwodzą. Stąd tak wiele samotnych matek.

foto: lemurov.net

Kiedy 16-letnia Kanadyjka Kaitlyn zdała sobie sprawę, że jest w ciąży ze swoim chłopakiem Noah, myślała, że ​​ją zostawi samą. Jednak chłopak dowiedziawszy się, że zostanie ojcem w wieku 17 lat, nie przestraszył się.

foto: lemurov.net

Uczniowie Kaitlyn i Noah spotkali się w centrum handlowym. Dziewczyna wspomina, że ​​zakochała się w fryzurze Noah, dzięki której wyglądał jak Justin Bieber.

foto: lemurov.net

Wszyscy krewni i przyjaciółki mówili jej, że związek z Noah nie potrwa zbyt długo. Dziewczyna nie słuchała innych. Była pewna, że ​​Noah jest miłością jej życia.

foto: lemurov.net

Kiedy urodziła dziecko, Noah zaczął pracować, aby utrzymać rodzinę. Chłopak łączył pracę ze studiami.

foto: lemurov.net

Podczas gdy ich przyjaciele imprezowali i dobrze się bawili, Kaitlyn i Noah nauczyli się zmieniać pieluchy. Z drugiej strony, jak twierdzą młodzi ludzie, po narodzinach dziecka stali się bardziej dojrzali. Dowiedzieli się, co to znaczy być odpowiedzialnym za życie drugiej osoby.

foto: lemurov.net

Kilka lat później pojawiło się kolejne dziecko. Podczas gdy Kaitlyn była w drugiej ciąży, Noah postanowił się oświadczyć. Dziewczyna wspomina, że ​​nie miała jeszcze dwudziestu lat, a była już mężatką i z dwójką dzieci.

foto: lemurov.net

Teraz młodzi rodzice mają 26 lat. Są silną i kochającą rodziną.

foto: lemurov.net

Kaitlyn i Noah są pewni, że zawsze będą razem.

Główne zdjęcie: lemurov.net