W dzisiejszych czasach o wiele łatwiej jest stać się sławnym niż kiedyś - wystarczy prowadzić sieci społecznościowe.

Dziś opowiemy o chłopcu z Nigerii, który zatańczył boso w deszczu i obudził się rano będąc sławnym. Nawet celebryci nie pozostali obojętni.

foto: laykni.com

Anthony Madou uczy się baletu. Jego nauczyciel opublikował w sieciach społecznościowych filmik, na którym chłopiec tańczy boso w deszczu. Użytkownikom ten filmik spodobał się tak bardzo, że po chwili chłopiec miał już możliwość nauki od najlepszych fachowców.

View this post on Instagram

FACTS ABOUT OUR PROGRAM. Behind those fanciful in class beauty and costumes are lots and lots of backstage hard work. With very little or no resources our kids are training to be the best they can. This is not to bring down anyone but to show their high level of dedication and committments to our program. Who wouldn't be proud of them? What teacher wouldn't pray for students who shows/comes to class with so much desire to learn? Kids who are ready to dance with or without conditions. Imagine what more we could achieve if we have more?🙂 DMs for more information. #leapofdanceacademy #covid19 #donation #vocational #nigerianballetschool #travelingtutusincnigeria #danceacademy #danceeducation #weloveyou #growth #weloveourpartners #yeswecan #dancing #learning

A post shared by Leap of Dance Academy (@leapofdanceacademy) on

Ten filmik z Anthonym został udostępniony przez aktorkę Violę Davis na jej profilu, a inne gwiazdy „poszły” w jej ślady.

foto: laykni.com

Stopniowo media dowiadywały się o Anthonim i dzięki tej popularności chłopiec został zauważony przez nowojorską szkołę baletową i został do niej zaproszony.

foto: laykni.com

Anthony będzie się uczyć w jednej z najlepszych amerykańskich szkół baletowych American Ballet Theatre.

Główne zdjęcie: laykni.com