To po prostu niesamowite - zobacz, jak bezdomne psy zmieniają się, gdy znajdują kochających właścicieli. I nie chodzi tylko o to, że mają teraz błyszczącą sierść. Ich oczy nawet się zmieniają.

Zmiana w tych psach jest niesamowita. Czasem trwa to sześć miesięcy, czasem dwa lata - ale spójrz tylko na te zdjęcia! Po prostu nie można uwierzyć, że to ten sam pies. Przestali się bać, wiedzą, że są potrzebni. Zwierzęta znów mają puszyste futro, choć wydawało się to niemożliwe. Po prostu spójrz im w oczy, ile mają miłości i pewności siebie. Myślimy, że po tych zdjęciach również udasz się na poszukiwanie swojego psa.

Miesiąc temu właściciele zabrali do domu bezdomnego psa. Trudno było nawet powiedzieć, jakiej jest rasy – miał zbyt mało sierści. I tylko niebieskie oczy sugerowały, że to jest husky. Spójrz na tego zwierzaka - ma dwa lata i wygląda na szczęśliwego psiaka. On się uśmiecha! Trudno w to uwierzyć.

foto: google

Te zdjęcia pokazują różnicę między miłością aż do śmierci, a zaniedbywaniem aż do śmierci. Pies znalazł swój dom w sierpniu 2019 roku, kiedy nikt nie wiedział, na co czekać przez następne dwa lata. Ale właściciele przyznają, że pies zmienił ich życie jeszcze bardziej niż oni jego.

foto: google

Nikt nie chciał wziąć szczeniaka rasy labrador - zdiagnozowano u niego marskość wątroby. Hodowcy byli pewni, że zostały mu trzy miesiące. Nowi właściciele zabrali go, aby maleństwo przeżyło resztę dni w otoczeniu miłości i opieki. Teraz ma rok i zmienił zdanie na temat umierania.

foto: google

Pies o imieniu Joker był używany do szkolenia innych psów bojowych. Nikt nie wie, jak długo to trwało, ale wyglądał na bardzo wychudzonego. Wszystko, czego potrzebował, by wyzdrowieć, to odrobina miłości. Wygląda na to, że to się udało. I tylko smutne spojrzenie zdradza wszystko, przez co musiał przejść.

foto: google

Owczarek o imieniu Maya został zabrany do nowego domu jako szczenię. Był tak wychudzony, że ​​jego głowa była prawie wielkości jego tułowia. Minął zaledwie rok - kto może powiedzieć, że ta piękność prawie umarła z wycieńczenia? Inna kobieta wzięła od hodowców bardzo podobnego szczeniaka. Niestety z powodu złego odżywiania w dzieciństwie pies miał bardzo słabe kości. Doznał kontuzji uda i nie mógł już chodzić. Mamy nadzieję, że Maya został uratowany na czas!

foto: google

Właściciele dosłownie wyciągnęli tego słodkiego psa z rowu. Nie mógł chodzić — miał złamane tylne łapy. Najprawdopodobniej został przejechany przez samochód i ta osoba uciekła z miejsca zbrodni. Toby ma teraz swój własny transport. „Wszystko mu jedno, czy ma łapy, czy nie, może się ruszać, bawić się, kochać i być szczęśliwym – i to jest najważniejsze”, Użytkownicy wspierają właścicieli.

foto: google

Luna jest kochanym dzieckiem mieszańca bernardyna i kundla, ale kiedy kilka lat temu sunia została znaleziona, nie można było odgadnąć, że stanie się taką pięknością. Teraz Luna ma 6 lat, jest inteligentnym i pięknym psem - prawdziwy cud.

foto: google

Ten pies jest zawsze gotowy, aby wysłuchać wszystkich Twoich zmartwień, jest gotowy do zabawy z Tobą i spania obok Ciebie. Ze względu na swoje ogromne uszy przypomina skrzata domowego Zgredka. Zobacz, wygląda na to, że im bardziej szczęśliwy jest pies, tym dłuższe są jego uszy.

foto: google

Mówią, że zwierzęta, które wyją, warczą i próbują się wydostać z klatki, odczuwają mniejszy stres niż te, które posłusznie leżą i czekają na swój los. Są już zdesperowani i są pod takim stresem, że może ich to po prostu zabić. Ten pies miał szczęście - znalazł swojego człowieka. Znalazł go na czas.

foto: google

Pan Rogers został znaleziony na ulicy. Ze słabości pies nie mógł chodzić, a kości prześwitywały przez cienką skórę. Dziewczyna, która go znalazła, przywiozła go do domu i chciała zostawić na noc. Ale potem zdecydowała, że przy jego stanie każda minuta może być decydująca - i pojechała do kliniki w nocy. Pan Rogers podróżuje teraz z nią wszędzie i po prostu promienieje szczęściem.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com