Wielki i niesamowity Sting obchodził 2 października swoje 70. urodziny. Przez większość swojego życia muzyk jest z żoną Trudie Styler. Spotkawszy się po raz pierwszy w 1977 roku, pogrążyli się w romansie. In był żonaty, ina przyjaźniła się z żoną… Ale to nie mogło ich powstrzymać i od 44 lat idą ramię w ramię przez życie. Jak to się wszystko zaczęło?

ON... prawdziwy rocker

foto: google

Na początku października 1951 roku w północnej Anglii w rodzinie montera urodziło się pierwsze z czworga dzieci. Chłopiec nazywał się Gordon Matthew Thomas Sumner. Znamy go jako Stinga. Rodzice przyszłego artysty byli najzwyklejszymi ludźmi. Mama zaszczepiła w synu miłość do muzyki. Mimo że była bardzo zajęta, codziennie znajdowała czas i uczyła Gordona grze na fortepianie.

foto: google

Do 10 roku życia był głównym instrumentem Sumnera. Ale w swoje 10. urodziny dostał gitarę i świat chłopca wywrócił się do góry nogami. Od tego czasu Gordon nie rozstawał się ze swoim instrumentem, próbował swoich sił w różnych grupach, występował w klubach.

foto: google

Nową rundą w jego karierze była grupa Phoenix Jazzmen. Grając w niej Sumner otrzymał swój słynny pseudonim Sting. W tym czasie Sting zyskiwał już na popularności i w wieku 23 lat zdołał poślubić aktorkę Frances Tomelti. Wkrótce urodził się ich syn. Frances, oprócz macierzyństwa i własnej kariery w teatrze, aktywnie pomagała mężowi i jego zespołwi The Police, organizując ich występy.

ONA... anioł z blizną na policzku

foto: google

Trudie Styler urodziła się w angielskim mieście Bromsgrove w hrabstwie Worcestershire. Był początek 1954 roku. 6 stycznia urodziła się - przyszła muza głównego muzycznego idola kilku pokoleń. Rodzina dziewczynki była najprostsza, a kiedy wyznała rodzicom, że marzy o zostaniu aktorką, nikt nie traktował jej słów poważnie.

Po szkole Trudie, korzystając ze stypendium otrzymanego za talent aktorski, kontynuowała naukę w Bristol Old Vic Theatre School. Jednak szczęście uśmiechnęło się do aktorki, a przesłuchania nie poszły na marne. Trudie zaczęła pojawiać się w serialach telewizyjnych, brać udział w projektach BBC. W 1977 roku była już bardzo rozpoznawalną aktorką.

foto: google

Nikt nie wie dokładnie, jak poznali się Trudie i Sting. Ale potem opowiedział, jak ujarzmiły go delikatne niebieskie oczy, cienka blizna na policzku, pełne usta i moc charakteru, niezawodnie ukryta za zewnętrzną niewinnością. Wydawała mu się rannym aniołem, którego trzeba chronić.

Wcześniej Gordon zdradził swoją żonę, otwarcie deklarował niewierność w wywiadach, a Frances przyzwyczaiła się do tego od męża. Ale Trudie była przyjaciółką, koleżanką... Romans został ujawniony w 1982 roku. Wtedy rozpoczęły się prześladowania Trudie w prasie.

foto: google

Trudie w milczeniu zaakceptowała fakt, że pod naporem opinii publicznej jej udana kariera w końcu upadnie... Teraz pozostało tylko czekać na decyzję Stinga. Kogo wybierze.

ONI ... Wzajemne wsparcie

foto: google

Muzyk myślał przez kilka lat. Cała Europa wiedziała, że ma dwie kobiety: żonę i kochankę. W 1984 roku Sting złożył wniosek o rozwód z żoną. Skandal był ogromny. Ale nie było nic do zrobienia, bo Trudie urodziła córkę Bridget. To właśnie od jej narodzin w styczniu 1984 roku rozpoczęło się nowe życie pary. Rok później Trudie ponownie urodzi dziecko - syna Jake'a.

foto: google

Czułość i troska Trudie, która nigdy go o nic nie prosiła, nie dręczyła go zazdrością, skandalami, w końcu dokonała pozornie niemożliwego - Sting uspokoił się. Jednak nie spieszył się z propozycją małżeństwa, a Trudie o to nie pytała. Martwiła się o coś innego - zdrowie muzyka, który zażywał narkotyki. Pod łagodnym, ale uporczywym atakiem Sting przestał brać narkotyki i wkrótce zrezygnował z picia.

foto: google

Trudie dbała o jego zdrowie, a on dbał o nią. W 1990 roku urodziłą się ich kolejna córka, Eliot. A w 1992 roku ich starsi dzieci zaczęli prosić rodziców o ślub. Trudie nie miała nic przeciwko, a Sting zgodził się na dowolną ceremonię, na jaką ta miała ochotę.

foto: google

Czekał na nią w kościele, ona przybyła na białym koniu w śnieżnobiałej sukience od Versace, haftowanej złotem. Sting przyznał później, że jego drugi ślub był bajką, ponieważ poprzysiągł miłość kobiecie, która go naprawdę uszczęśliwiła.

foto: google

Tak więc piętnaście lat po rozpoczęciu romansu i po urodzeniu trojga dzieci pobrali się, a w dniu ślubu wyglądali na niesamowicie szczęśliwych. Trzy lata później urodziło się ich czwarte dziecko - syn Giacomo.

foto: google

Dziś Trudie i Sting mają wiele wspólnych projektów. Aktywnie angażują się w działalność charytatywną, pomagając młodym artystom i reżyserom. Sting uczestniczy w działaniach społecznych, zajmuje się produkcją wina i wspiera dzieci, które również postanowiły połączyć życie z kreatywnością.

foto: google

Sting nadal pisze muzykę, zachwycając fanów swoimi występami. Trudie piecze ciasta, opiekuje się rodziną i podziwia męża. Nadal są sobą zauroczeni i dobrze się bawią. Po 44 latach związku 70-letni Gordon i 67-letnia Trudie idą, trzymając się za ręce i patrząc na siebie z podziwem w oczach.

Główne zdjęcie: google.com