Mówią, że psy mogą wyczuć ciążę przez zapach. Ale to jedno wiedzieć, a drugie to poczuć, jak dziecko kopie w brzuch. Ten pies bliżej poznał przyszłego członka swojej rodziny i jest w szoku!

Czekanie na nowego członka rodziny jest zawsze ekscytujące. Zwłaszcza jeśli przyszłe dziecko ma już starszych braci i siostry lub psy - które nie mogą być gorsze od braci i sióstr. Jak zareagują na maleńką żywą istotę, na którą skierowane są teraz wszystkie troski starszych? Ale czasami, nawet przed narodzinami dziecka, jest to całkiem oczywiste: będzie mile widziany.

Source: TikTok

Przyszła matka ma dwa pitbulle. Odkąd dowiedziała się o swojej ciąży, jeden z nich, Gus, dosłownie nie opuszcza właścicielki ani na krok. Musi wiedzieć, że potrzebuje jego opieki - psy potrafią wyczuć ciążę nie gorzej niż testy ciążowe. Tego dnia leżały razem na sofie: właścicielka, a obok niej, z uchem i nosem przyciśniętym do brzucha, Gus. Pies był całkowicie zrelaksowany i spokojny, oczy miał półprzymknięte.

Source: TikTok

Jak nagle wszystko zmieniło się w jednej chwili! Uszy poleciały na czubek głowy, pysk wysunął się ostrożnie, a oczy rozszerzyły się. W tym momencie w brzuchu przyszłej mamy obudził się mały piłkarz. Maleńka noga wygięła się, wyprostowała - i trafiła prosto w pysk psa. Odbyła się pierwsza znajomość!

„Kiedy po raz pierwszy poczujesz, że twój mały najlepszy przyjaciel kopie. Poczekaj na jego reakcję”- podpisał ten film przyszła matka.

Ten film poruszył widzów – obejrzano go 26,5 miliona razy. Dla rodziny stanie się również wzruszającym wspomnieniem. Tym bardziej znamienne jest to, że przyszli rodzice walczyli o to dziecko przez dwa lata. Dwa lata zmagań z niepłodnością, wizyty u lekarzy, nerwy i łzy – i wreszcie długo wyczekiwana dziewczyna! Teraz już wrócili ze szpitala i spójrzcie, jak wzruszająco powitały ich czworonożne nianie.

Source: TikTok

Główne zdjęcie: goodhouse.ru